pochmurnie
15°
13°
wtorek
Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy!
27 stycznia 2019 r. | 13:31
2

531 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Tomasz Leśniak, najgorszy Wójt Adam Szmukier.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Adam Szmukier najgorszy!”

 1. Maska pisze:

  NIESAMOWITE!

  Swoją drogą dobry redaktor, ciekawe newsy xD umieszczanie durnych tematów żeby hajs się zgadzał.

  Ogólnie to unlike i zachęcam do tego samego.

  6
  7
 2. Zenek pisze:

  Adaś widzę że masz żółtą koszulkę leadera. Jak mieszkańcy głosują na ciebie i jesteś najgorszy to coś w tym jest, czyż nie? Tak w ogóle Adaś ten żółty kolor ze wględu na twoje zachowanie publiczne jest jak najbardziej adekwatny. .Z.ołty kolor to też kolor ostrzegawczy i żółty kolor to też gdzie mówi się w przenośni że ktoś ma żółte papiery. A ty jestes Adaś taka osobą że przy stawianiu diagnozy to ci powiem że te żółte papiery to możesz bardzo szybko uzyskać.

  7
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *