zachmurzenie duże
czwartek
Mieszkańcy chcą “Miasta Włodowice”
01 grudnia 2021 r. | 12:04
16

Wójt Gminy Włodowice przedstawił wyniki konsultacji społecznych dotyczących nadania miejscowości Włodowice statusu miasta. W konsultacjach wzięło udział 1402 mieszkańców gminy Włodowice. Za "Miastem Włodowice" głosowało aż 1258 osób. Przeciwnych było 76, wstrzymało się 46, a 22 głosy były nieważne.

Poniżej wyniki konsultacji.

PAWEŁ GĄSIORSKI
16 odpowiedzi na “Mieszkańcy chcą “Miasta Włodowice””

 1. Rest pisze:

  Dlaczego Ankiety nie były roznoszone po domach aby każdy mieszkaniec mógł się wypowiedziec? Niestety ale ktoś kto nie jest zmotoryzowany jest w stanie dojechać z pobliskiej miejscowości do tak wspaniałego przyszłego miasta aby mógł osobiście pobrać ankietę.Panie Wójcie najpierw to zadbaj o dobre skomunikowanie pobliskich wsi z gminą.

  • Rafal pisze:

   A po co tam jechać jak tam nic nie ma?

   • Miss pisze:

    Blady strach padł na urzędników i nauczycieli ze jak. źle zaglosują to pójdą do zwolnienia. Ankiety nie byly anonimowe. Przecież dzieci tez brały udział w „konsultacjach” to co to ma być. Wszystkie głosy na tak pochodzą od nich i ich rodzin.

 2. Rafal pisze:

  Ktoś kto oddał głos na TAK zdaje się nigdy nie był w żadnym mieście. Z resztą spytano 27% mieszkańców gminy. Gdyby spytano większość wyniki nie nadawałyby się do publikacji i odtrąbienia tego “sukcesu”. Jaka gmina, tacy ankieterzy i takie “miasto” gdzie czas stanął w miejscu 40 lat temu i oświetlony napis na środku nic nie zmieni.

 3. Mieszczuch pisze:

  Tera ino pomnika burmistrza na rynku brakuje

 4. obatel pisze:

  A ja chcę Morska do Zawiercia i raz na zawsze oderwać się od tego zadupia, które nam przyjdzie jeszcze bardziej sponsorować… Zresztą takie małe biedne gminy nie mają przyszłości.

  3
  1
  • Miasto pisze:

   Za dużo chcesz Obywatelu. Jesteś już „depozytariuszem” 😂 NAMIOTU to Ci powinno wystarczyć. Ha ha ha ha 🤣🤣🤣🤣

  • Rest pisze:

   Niestety ale mieszkańcy Morsko już mieli szansę głosowania co do przejścia pod Zawiercie- byli przeciwni. No ale jak widać wolą do miasta Włodowice…

   • Jacek pisze:

    25% mieszkańców gminy za tak, jeśli głosowały dzieci i urzędnicy to 10%.. W mieście jest publiczna komunikacja, szkoła średnia, stomatolog, oczyszczalnia, ścieków, spalarnia śmieci, kawiarnia, restauracja, market, może kino, teatr, filharmonia, prawdziwe boisko piłkarskie co pisać dalej porządne drogi dojazdowe, chodniki. Szkoda że obecny Wójt marzy być burmistrzem, po już nim niedługo nie będzie, najwyższy czas pakować się Panie Wójcie zostało jeszcze trochę czasu, wystarczy kłamstw, obłudy i uważania się za Bożyszcza tejże gminy.

    • Mieszkaniec przyszłego mIASTA pisze:

     I tak zostanie wybrany w następnych wyborach, chociaż by nawet nic za 5 lat nie zrobił .
     Ludzie widzą że niema kogo wybrać , a kontrkandydaci z ostatnich wyborów to była jakaś tragedia , do władzy się nie nadają.

     4
     3
 5. Mieszkaniec przyszłego mIASTA pisze:

  Nareszcie koniec z Kołem Gospodyń Wiejskich , nie będą trwonić na nie pieniędzy mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *