zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Komu Szmukier wypłacił ekwiwalent urlopowy?
04 września 2018 r. | 11:57
12

Kolejny raz wygrałem z Wójtem Adamem Szmukier przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Szmukier chroni swoich urzędników jak może i nie udostępnia mi informacji publicznych. Tym razem w sprawie wypłaconego ekwiwalentu urlopowego. Kto i ile dostał za to, że Szmukier jest wysłał go na urlop, jest owiane tajemnicą. Kwoty znam, ale nie znam nazwisk. Po co robić z tego tajemnicę?

Teraz po decyzji SKO w Częstochowie, informacja ta musi być jawna.

Poniżej decyzja SKO.

PAWEŁ GĄSIORSKI
12 odpowiedzi na “Komu Szmukier wypłacił ekwiwalent urlopowy?”

 1. mieszkanka Rudnik pisze:

  Następny temat bezsensu!!!

  7
  17
  • Rybka pisze:

   Tutaj Milicjant musi odpowiedzieć a pałę teraz może sobie trzymać tylko w spodniach. Nie zapomnę nigdy tego ciecia jak na dyżurce w Myszkowie MO przyjmował zgłoszenia.

 2. Edddyta pisze:

  No na pewno wziął sam wójt kto bogatemu zabroni skoro cały czas była samowolka a tu tera taka niewinna internetowa gazetka wszystko może brawo TY
  CHCEMY WIEDZIEĆ LICZYMY NA PORTAL.

  23
 3. Ktosxyz pisze:

  Ekwiwalent za urlop wypłaca się tylko zwolnionym z pracy. Pracujący muszą go wybierać w naturze. Po co komu takie informacje Panie Redaktorze. Urząd postępuje tak jak każdy normalny zakład pracy. Po co Pan rozlicza niewinnych ludzi? Widzę, że staje Pan na rzęsach, szukając taniej sensacji, tematów i kłótni. Są dwie codzienne gazety w Polsce o podobnym profilu, może tam się Pan zatrudni? A nas zostawi w spokoju. Co ten Facebook Panu da, skoro czyta to parę osób z całej gminy. Proszę się ujawnić, na czyją korzyść Pan działa i jaki w tym jest cel. Czekamy na info.

  16
  11
 4. zitos pisze:

  niech pan im patrzy na ręce tym urzędniczkom

  19
 5. janusz pisze:

  to z naszych podatków tam siedzita i mota pensje nagrody i hu. wie co jeszcze wszystko do wglądu to nasze pieniadze i z naszych podatków maja tam zatrudnienie pociotki itp. dość samowoli

  22
 6. Krystyna pisze:

  Kochani, urząd to nie zakład pracy, to nie prywatne miejsce pracy, ktoś tym ludziom zaufał i ten ktoś kto zaufał chce wiedzieć na co są wydawane pieniądze, ile, gdzie.To nie jest prywata, to są państwowe urzędy i tu się prywatność kończy, a zaczyna się uczciwa patriotyczna praca, tu nie idzie się dla pieniędzy czy kariery, tu idzie się bo chcę budować POLSKĘ i za tą POLSKĘ ojcowie nasi oddawali życie całymi pokoleniami. Więc krzyczenie, czy straszenie ludzi, tu jest coś nie tak z tymi osobami, co wypowiadają się w ten sposób że zaglądamy do kieszeń urzędnikom tam pracujących, nikt nikogo nie trzyma siłą w urzędzie.

  19
  1
  • Rybka pisze:

   Urzędnik to fajnie brzmi ale Wójt z Milicji Obywatelskiej to bardzo źle i proszę uwolnijcie tą gminę od takiej patologii

 7. Jasiu pisze:

  wielkie uznanie dla Pani Krystyny sam płacę podatki a jest ich trochę i chcę wiedzieć na co są wydatkowane bo jak coś idzie załatwić w urzędzie to bez kija nie podchodz bo a to poranna kawka , ato śniadanko , a to pani gdzieś się włuczy

  20
  2
 8. wyborca pisze:

  Raca prawny w Włodowicach nie wie co to jest informacja publiczna – po co trzymać darmozjada

  20
 9. cienu pisze:

  Napiszę tak. Nie mieszkam w gminie od 8 lat .trochę jest ale często odwiedzam tą gminą to parodia nic tu nie ma nic się nie dzieje młodzi uciekli gdzie się da dawniej to była gmina zyciem tętniące. A teraz nic dziury znam na pamięć gdzie są i doc dziś tam są jakcjade prEz Włodowice to jak koniec świata prawie. Wszystkie gminy dookoła tetnia życiem a u nas żal pisać . Szmukier sądzić potrafi ale u siebie na placu zauwazylemvtam pięknie i wszystko na tip top poza tym żal panie wojcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *