zachmurzenie duże
23°
20°
niedziela
Darmowe porady prawne we Włodowicach
24 lipca 2020 r. | 12:16
0

Mieszkasz w Powiecie Zawierciańskim i potrzebujesz porady prawnej? Możesz skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego telefonicznie, mailowo bądź za pomocą innych środków porozumiewania się na odległość

Zapraszamy do skorzystania z usług prawników i doradców obywatelskich współpracujących ze Stowarzyszeniem na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego "Dogma" którzy udzielają porad w punkcie Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego we Włodowicach w budynku Urzędu Gminy przy ul. Krakowskiej 26.

Zapisz się na darmową poradę prawną przez telefon:
- 32 450-71-22
- sod@zawiercie.powiat.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *