zachmurzenie duże
23°
20°
niedziela
Bezradny emeryt
05 października 2018 r. | 11:55
8

59-letni Witold Zacłona to emeryt, prawdopodobnie były policjant. Jest również radnym rady gminy Włodowice. Na sesjach podnosi rękę jak większość radnych, bez pytań i wątpliwości. Posiada 60 000 zł oszczędności i 25 akcji o wartości 25 000 zł. Jest współwłaścicielem domu 165m2 o wartości 400 000 zł i działek o wartości 80 000 zł. Do tego posiada cztery samochody i koparko-ładowarkę.

Jako emeryt w ubiegłym roku otrzymał 69 061,50 zł z ZUS, jako radny 4280 zł.

Zacłona to jeden z tych radnych, który zachował się bardzo chamsko wobec naszego kamerzysty, co obejrzało do tej pory kilkadziesiąt tysięcy osób.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
8 odpowiedzi na “Bezradny emeryt”

 1. Nn pisze:

  Haha, jeszcze jego się nie czepialiście, czas to nadrobić!
  Ps. Prawdobodobnie? Rzetelne dziennikarstwo, nie ma co?!

  18
  10
 2. Mieszkanka Włodowic pisze:

  Nn skoro wiesz to podziel się z innymi .

  6
  2
 3. krzysiek pisze:

  wielkie co że emeryt jest radnym,naprawdę sensacja jak diabli.”prawdopodobnie były policjant” gratuluję dociekliwości i rzetelności

  17
  4
 4. Mirów Polska pisze:

  W pracy był super rzetelnym dochodzeniowcem, w dodatku o końskim zdrowiu i cierpliwości do ludzi i tzw. systemu, bo tylko w taki sposób można było tyle lat wytrzymać i nie zgłupieć :-D.

  8
  5
 5. brocha pisze:

  Czyli był najpierw w zomo czyli zmechanizowanych oddziałach milicji obywatelskiej a potem automatycznie został milicjantem nie odbywając zasadniczej służby wojskowej i na starość łeb zsiwiał to został policjantem i udaję teraz wielce zasłużonego dla społeczeństwa cwaniaczek jeden a Mongoł z ryja jak nic Burjat jeden i nic więcej ogromny korpiel.

  5
  14
 6. sofia pisze:

  A pan pseudo dziennikarz to do szkoly mial pod gorke,bo to,co pisze nie ma nic wspolnego z dziennikarstwem a oprocz tego pewnie byly klopociki z prawem,bo nienawidzi policjantow.

  7
  4
 7. Piotr pisze:

  “prawdopodobnie” Rzetelne źródło informacji…..haha, portal bez jakości jakiekolwiek
  Pudelek oferuję więcej
  żal, żenada, ból dupy

  9
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *