zachmurzenie duże
czwartek
Kto dopuścił się samowoli i przeniósł ALTANĘ z Rzędkowic do Morska?
04 stycznia 2019 r. | 13:30
4

Czy władze Urzędu Gminy we Włodowicach lub też Rada Gminy we Włodowicach mają wiedzę na temat przeniesienia ALTANY z Rzędkowic do Morska. Jest to na tyle poważna sprawa że grozi to UG we Włodowicach zwrotem pozyskanego dofinansowania do PROJEKTU UNIJNEGO wraz z odsetkami za złamanie przepisów zawartych w umowie na zadanie

LIFE11 NAT/PL/432 pn.

"Ochrona cennych przyrodniczo siedlisk nieleśnych,charakterystycznych dla obszaru Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd ".      Będzie to duży koszt i uszczuplenie zaplanowanego budżetu gminy na 2019 rok.                                                                                           Śledztwo i dochodzenie prowadzi KPP w Zawierciu.

DARIUSZ SZLĘK

Kto i w jakim celu zerwał folię ochronną i zamalował znak unijny  na tablicy informacyjnej w Morsku na ul.Krótkiej?

Kto i w jakim celu zerwał identyfikatory PROJEKTU UNIJNEGO - ślady w lewym górnym rogu?

Na słupku ALTANY u góry pod łącznikiem ślady zerwania identyfikatora i pytanie kto i dlaczego to zerwał?

Na tym koszu w Morsku na ul.Krótkiej widać jaki identyfikator powinien widnieć na każdym elemencie PROJEKTU UNIJNEGO LIFE 11.

Szanowny Wójcie mgr Adamie Szmukier czy panu coś wiadomo na temat tego aktu wandalizmu?

Panie Wójcie widziano pana w Morsku na ul.Krótkiej w dniu publikacji newsa o skradzeniu ALTANY Z RZĘDKOWIC. Ten kto zrywał wszystkie identyfikatory to najwidoczniej nie zauważył , przeoczył kosz albo miał słabą latarkę.  

Tego wyróżnika Wójcie mgr Adamie Szmukier ktoś nie usunął w Morsku na ul.Krótkiej-spartaczył robotę w żargonie policyjnym ale mam pytanie do pana co pan majstrował przy tej ALTANIE w Morsku?
4 odpowiedzi na “Kto dopuścił się samowoli i przeniósł ALTANĘ z Rzędkowic do Morska?”

 1. POMOC Z INTERNETU pisze:

  Teraz w gminie tak wszystko będzie przenoszone z jednej wioski do drugiej 🙂 Po co inwestować, pieniądze tracić, jak wszyscy mogą cieszyć się tym samym a zarazem będzie po kosztach 🙂 poprostu mamy 🙂 POMYSŁOWEGO DOBROMIRA 🙂

  8
  8
 2. ... pisze:

  Temat altany jest już nudny!!!!!! Trzeba znaleźć nową sensację.

  7
  2
 3. wyborca pisze:

  Domyślam się że wójt chciał zadbać o notowania przed wyborami dla Alojzego

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *