pochmurnie
15°
13°
wtorek
Konsultacje za zamkniętymi drzwiami?
07 marca 2019 r. | 09:09
2

Na profilu radnych gminy Włodowice - Szansa na rozwój - pojawiła się ciekawa informacja na temat konsultacji społecznych przeprowadzanych na terenie gminy Włodowice. Konsultacje odbyły się "za zamkniętymi drzwiami".

Treść informacji znajdziecie poniżej. Informacja z wczoraj.

"Dziś o godz. 8.30 w Urzędzie Gminy we Włodowicach odbyły się „konsultacje” w sprawie połączeń autobusowych z przedstawicielem ZKM Zawiercie. Wielka szkoda tylko, że nie zrobiono z „konsultacji” odbytych w wąskim gronie „konsultacji społecznych” z udziałem każdego zainteresowanego mieszkańca - w porze dogodnej dla większości, a nie w godzinach pracy zainteresowanych osób.

Szkoda też, że nie bierze się pod uwagę dobrych praktyk sąsiednich gmin, gdzie do konsultacji zaprasza się naprawdę wszystkich i nie odbywają się one za zamkniętymi drzwiami gabinetu.

Podobne „konsultacje” odbędą się jutro z przedstawicielami firmy MATI-TRANS. Może niektórych uda się zawiadomić i niepracujący mieszkańcy naszej gminy będą mieli szczęście w nich uczestniczyć."

PAWEŁ GĄSIORSKI
2 odpowiedzi na “Konsultacje za zamkniętymi drzwiami?”

  1. xavier pisze:

    A kto wójtowi zabroni? Stare powiedzenie mówi, że zwycięzców się nie osądza. Teraz po wygranych wyborach wójt jest panem i władcą, mści się na wieśniakach co na niego nie głosowali. Generalnie robi to co chce i ma wszystko, i wszystkich głęboko w dupie.

    18
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *