zachmurzenie duże
-7°
-7°
niedziela
Konsultacje ws. regulaminu wynagradzania nauczycieli
07 sierpnia 2019 r. | 09:51
2

Urząd Gminy Włodowice ogłosił konsultacje społeczne w sprawie ustalenia regulaminu wynagrodzenia nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolu, dla których organem prowadzącym jest Gmina Włodowice z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Konsultacje potrwają do 12 sierpnia 2019 roku. Celem konsultacji jest zapoznanie się z projektem uchwały Rady Gminy Włodowice w tej sprawie.

Projekt uchwały znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI
2 odpowiedzi na “Konsultacje ws. regulaminu wynagradzania nauczycieli”

 1. BLAZA pisze:

  Uwaga dzisiaj po rynku we Włodowicach biega oszołomiony ójt szmuk i mówi coś do mikrofonu i chyba będzie można go zobaczyć w radio zawiercie

  11
  1
 2. Robert pisze:

  Fakt że biegał Wójt i to w garniturze.Ciekawe czy z tych 3 milionów złotych co poszło na remont nawierzchni rynku ile części milionów przemycono do Wisły pod pensjonat.Myślę że sporo panie Szmukier pan skręciłeś kasy co ?

  13
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *