pochmurnie
15°
13°
wtorek
fot. wykop.pl
Konsultacje alkoholowe w gminie Włodowice
06 sierpnia 2018 r. | 11:24
2

Wójt Gminy Włodowice ogłosił konsultacje społeczne w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu na terenie gminy Włodowice oraz w sprawie usytuowania miejsc sprzedaży i podawania alkoholu w gminie.

Wszelkie uwagi możecie zgłaszać e-mailowo na adres urzad@wlodowice.pl. Projekty uchwał w tej sprawie możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
2 odpowiedzi na “Konsultacje alkoholowe w gminie Włodowice”

 1. Piut pisze:

  I tak zrobią co chcą

  10
 2. matka pisze:

  Konsultacje, konsultacje, a kto tu kogo słucha?
  Każdy, kto sprzedaje alkohol na rynku i klienci piją mu pod sklepem albo trzy metry dalej powinien mieć taki warunek do zezwolenia żeby miał obowiązek urządzić ogródek piwny i dbać o wygląd i porządek w nim. Inaczej młodzież i dzieci są DEMORALIZOWANE Panie Wójcie!!!!!!! w gminie, którą Pan zarządza!!!!!!. szczególnie teraz w wakacje!!!!!!! Czy Pan nie widzi tego? NAPRAWDĘ? Czy Pan przez Parkoszowice już do domu jeździ?

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *