zachmurzenie małe
12°
wtorek
Kolejny bubel Rady Miejskiej we Włodowicach
04 sierpnia 2023 r. | 08:00
0

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Miejskiej we Włodowicach. Tym razem chodzi o uchwałę nr 396/XLIII/2023 Rady Miejskiej we Włodowicach z dnia 20 czerwca 2023 r. w sprawie zmiany uchwały Nr 108/XI/2019 Rady Gminy Włodowice z dnia 10 grudnia 2019 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz określenia warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również trybu ich pobierania.

Uchwała ta jest sprzeczna z Konstytucją RP.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *