zachmurzenie duże
10°
sobota
fot. Dariusz Szlęk
Kiedy GOPS zajmie się losem Mieszkańca Rudnik?
27 grudnia 2018 r. | 09:41
10

Na facebookowej grupie Gminy Włodowice pojawił się ciekawy post dotyczący pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Włodowicach, którzy nie chcą pomóc Mieszkańcowi Rudnik... Drodzy Urzędnicy, może warto zająć się tym tematem?

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Dariusz Szlęk

fot. Dariusz Szlęk

fot. Dariusz Szlęk

 
10 odpowiedzi na “Kiedy GOPS zajmie się losem Mieszkańca Rudnik?”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Jest to pytanie również oprócz GOPS do wójta Adama Szmukiera ponieważ starając się. reelekcję na stanowisko wójta Gminy Włodowice prowadził kampanię wyborczą chodząc od drzwi do drzwi czyli musiał być też w budynku pana Andrzeja, który znajduje się przy jednej z głównych ulic w Rudnikach.
  Nadmieniam że dom pana Andrzeja znajduje się w pobliżu Remizy OSP w Rudnikach gdzie wójt Szmukier uczestniczył tam w różnych i w bardzo wielu imprezach to mam pytanie jak wójt Szmukier nie dostrzegł problemu mieszkańca.
  Zobaczę jeszcze co będzie miał do powiedzenia Radny tego okręgu w Rudnikach ???

  22
  13
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Pana wypowiedź świadczy o pana profesjonaliżmie. Żenada!!!! Pan Andrzej na pewno panu powiedział że za żadne skarby , nikt go nie zmusi do wyprowadzki do mieszkania przygotowanego przez gminę. Wszyscy już próbowali go namówić!!! Kto podejmuje się kolejnej próby??? Może Tobie się uda!!!

   12
   9
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

    Droga mieszkanko Rudnik nie wiem czemu pani porusza i wspomina tutaj o profesjonaliźmie jeśli chodzi o moją osobę.
    Tutaj chodzi o pomoc dla pana Andrzeja ze strony Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Włodowicach.
    Tutaj jest potrzebna pomoc ze strony Komisji ds.Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,Uzależnień i Narkomani i ja tutaj widzę żenadę w tych instytucjach i brak empatii. Mieszkanko Rudnik jest pani osobą subiektywną i stronnicza i pani komentarze są odzwierciedleniem jednej ukierunkowanej strony działania i myślę że w pełni pani rozumie podtekst tego stwierdzenia.
    Pani mieszkanko Rudnik pan Andrzej nie studiował hotelarstwa i nie ma on pensjonatu a jedynie trzeba mu pomóc aby godnie żył i pomóż mu w chorobie. Polecam pani aby pani zapoznała się z takimi problemami jakie ma pan Andrzej i jak one są rozwiązywane np. w Szwecji i może tak utworzyć Gminę Partnerską i zacząć współpracę z Gminą położona w Szwecji ???

    11
    11
 2. Małgośka675 pisze:

  Boże drogi jak mogą postępować ci ludzie pracujący w gminie.Jak wójt może do tego dopuścić żeby ludzie tak cierpieli.

  18
  14
 3. Robert pisze:

  Czy ktoś zainterweniował w sprawie tego biednego pana co jest komentarz

  13
  5
 4. Zaskoczony pisze:

  Tan Pan całe życie ciężko pracował żeby znaleźć się w takiej sytuacji.Bardzo ciężko …………..A teraz czas obwinić GOPS i Wójta bo nie pomagają.Jak jest Pani taka dobrotliwa proszę go zabrać pod swój dach nie widzę problemu.

  16
  8
 5. Smutny Olo pisze:

  Wszystko ok, ale jak gość wali wódę i nic innego go nie interesuje to po kiego uja robić coś na siłę? Robienie z niego biednego człowieka niema sensu, nawet dając mu mieszkanie w bloku z co itp. po jakimś czasie będzie wyglądało tak samo jak jego obecne miejsce zamieszkania. Siejecie tylko ferment i nic więcej.

  18
  6
 6. GOPS spi pisze:

  We Wlodowicach pracownicy socjalni wiele razy nie interweniowali kiedy było trzeba, ile pijanych rodziców z dziećmi po Rynku chodziło/lezalo?

  4
  2
 7. mieszkaniec pisze:

  W Rudnikach jest Pani sołtys, Pani radna, ksiądz który modli się za Szmukiera że chciał zostać wójtem a może by się pomodlić o tych niezaradnych w życiu. Bo jeżeli chodzi o wójta to radzi sobie doskonale, a Pani Edytka mogła by skoczyć na ambonę i poprosić strażaków o pomoc choćby w naprawie drzwi a radny leśniczy zorganizować trocha drewna na opał. Tylko z takiej pomoc nie ma głosów lepiej to olać.

  6
  5
 8. Smutny Olo pisze:

  Tak jest, DAĆ MU OPAŁ!!!! Pójdzie do żyda i już jest na oprocentowanie hehe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *