zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
materiały wyborcze
Już w niedzielę wybierzecie nowego Wójta Gminy Włodowice
02 listopada 2018 r. | 14:03
140

W niedzielę 4 listopada Mieszkańcy gminy Włodowice wybiorą nowego Wójta Gminy Włodowice. Głosowanie potrwa od godz. 7:00 do godz. 21:00.

Do wyboru będzie dwoje kandydatów: Dorota Wnuk oraz Adam Szmukier.

W wyborach można głosować tylko na jednego kandydata, stawiając znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) na karcie do głosowania w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata, przyczyną nieważności głosu jest:
- postawienie znaku „X” w kratce przy nazwisku więcej niż jednego kandydata,
- niepostawienie znaku „X” w żadnej kratce,
- postawienie znaku „X” w kratce wyłącznie przy nazwisku kandydata skreślonego przez gminną komisję wyborczą.

Głosujcie mądrze!

PAWEŁ GĄSIORSKI
140 odpowiedzi na “Już w niedzielę wybierzecie nowego Wójta Gminy Włodowice”

 1. Mieszkanka pisze:

  Mieszkańcy wybierzmy dobrze! Oczekujmy od wójta i radnych więcej niż sądzenia dębów na setną rocznice odzyskania niepodległości! W nas siła kochani!
  Głosujemy na DOROTĘ WNUK!

  39
  25
  • Lol pisze:

   Rocznice należy czcić szczególnie te okrągłe. A pani kandydatka umie sądzić? Podpowiem: zielonym do góry! Wy tylko kpić potraficie!

   14
   23
   • Nn pisze:

    Lol, a czy ty czasami też nie kpisz :”zielonym do góry”? Wszystcy jesteście siebie warci. Oj jak dobrze że ta kampania dobiegła końca, bo niedlugo na wsiach do rękoczynów by mogło dochodzić. Rzygam już tymi obelgami, które tu piszecie, nie ważne czyimi jesteście z
    “Fanami”. Zagłosujcie zgodnie ze swoim przekonaniem 4 listopada i zacznijcie wreszcie żyć swym życiem a nie życiem na portalu pana G.

    7
    15
 2. Gal anonim pisze:

  Każdy kto ma trochę oleju w głowie zagłosuje na Dorotę Wnuk!

  39
  26
 3. Szok pisze:

  A w życiu na nią nie zagłosuje!!!

  22
  38
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Panie „Szok” masz rację NIE GŁOSUJ NA ADAMA SZMUKIERA—- bo nas oszukał wyborców !!!
   P
   Sprzedał po cichu sieć gazociągu,zaniedbał gospodarczo naszą gminę.

   28
   16
   • zainteresowany pisze:

    o ty tu gościu jeszcze robisz? spadaj do Kotowic! Dostałeś 64 głosy w Zarkach to się ciesz! Kotowice to ani twoja gmina ani nawet powiat!

    17
    19
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

     Spadać możesz tylko ty, bo ja nie mam zamiaru i idę głos oddać na panią Dorotę Wnuk w Lokalu Wyborczym w Górze Włodowskiej —— przyjedź zainteresowany i zrób zdjęcie a nigdy mi nie mów co ja mam robić bo nie jesteś moim opiekunem.

     22
     19
   • ABC pisze:

    Dariuszu prawdopodobnie Szleku jesteś pan kłamcą i oszustem. Nie manipuluj pan ludźmi razem z Gasiorskim!!!

    20
    21
   • Feliks pisze:

    Szlak weź ty Kotowicami się zainteresuj a od Włodowic się odp….l i przestań siać zamęt. Czy ciebie nikt nie kocha nie masz rodziny która możesz się zainteresować jeżeli tak jest to sobie kup akwarium że złota rybką

    11
    18
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

     Panie Feliksie Gôra Włodowska to moja miejscowość jak i Gmina Włodowice i je kocham czy to się panu Feliksowi podoba czy też nie podoba .
     I nie mam zamiaru z tej Gminy wychodzić.

     15
     13
     • Feliks pisze:

      Wzruszyla mnie twa historia chyba się popłaczę. Nie jednak nie będę płakał propagandzisto Wnukowej

      15
      18
     • zainteresowany pisze:

      To dlaczego startowałeś na radnego w Zarkach??? To tak można??? Bo jak tak to szykuj się na prezydenta!

      19
      4
     • Pomoc z internetu pisze:

      Takich kłopotów w naszej gminie jest wiele, np. szkoła w zdowie i rudnikach które kosztują krocie, dzieci nie ma albo idą do zawiercia, tworzenie nowych stanowisk pracy dla kolesiów, wysokie wynagrodzenia wójta, skarbnika, sekretarza i radcy prawnego, nagrody co kwartał dla urzędników, a zwłaszcza tych zaprzyjażnionych itp. Skoro usprawiedliwiamy jedne kłopoty to czemu nie domagamy się usunięcia innych, tnijmy koszty, bądźmy oszczędni, oglądajmy każdą państwową złotówkę. Uczmy się od innych, gdyby to była prywatna firma P. Szmukiera już dawno pozbył by się tych kłopotów, które cuchną.

      14
      8
    • ABC pisze:

     I opiekuj się nią dobrze,tą złotą rybka, bo jak nie to zglosimy cię do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

     13
     15
     • Pomoc z internetu pisze:

      Szmukier taki zamulony jest że może nawet nie wie że opierdolił po cichu GAZOCIĄG ? Walnie Szmukier głupi uśmiech i po sprawie i kasę przetańczy i przepije z KGW—- najmocniejsze KOBYŁY są w Hucisku te lale malowane i co jedna to szersza w du…ie i gębie

      17
      12
   • sofia pisze:

    Mnie też ciebie żal. Przegrałeś z kretesem, /64 głosy do prawie 300 dla kontrkandydata/ to opluwałeś burmistrza Podlejskiego a teraz plujesz jadem jak żmija na wójta. Pamiętaj karma wróci i to wcześniej niż myślisz !!!!!

    13
    13
   • Mieszkaniec gminy ? pisze:

    Panie Szlak czy też Szlek weź się Pan zajmij swoją gminą razem z tym nic nie wartym redaktorzyną tam Pana nikt nichce i tu też nikt no ale tu Pan profity zbiera za te brednie od Pani W. Kup sobie tą złotą rybkę i się nią zajmij. Powodzenia

    8
    15
    • Pomoc z internetu pisze:

     Pani Smoleń radna z Huciska tak wychwalana przez wójta na zebraniu za wszelkie umiejętności nie roznosiła wójtowych
     ulotek pewnie jest w rozkroku nie wie co zrobić albo sraczki dostała bo wygrana wójta pod znakiem zapytania . Z obietnicami wyborczymi wysłali sołtysa, Pani radna w ulotce pominięto Hucisko już ozłocone na dobre.

     16
     7
 4. Kaz pisze:

  Dzień dobry. Drodzy mieszkańcy naszej Gminy. Wybór na wójta Gminy Włodowice jest trudny. Dwóch godnych przeciwników stanęło na przeciw siebie. Każdy z nas już wie na kogo będzie głosował. Ja też mam swojego faworyta, ale nie podam tego publicznie. Chcę aby rozstrzygnęło się to w równej walce i również w tej medialnej. W internecie zdecydowanie P.Dorota ma przewagę (dlatego jej zdjęcie nad artykułem). Natomiast P.Adam ma przewagę w terenie (ilość plakatów na terenie gminy). Życzę, aby wygrał najlepszy. Powodzenia.

  17
  15
  • Mieszkaniec pisze:

   Ilość plakatów przeważa jedynie dlatego, iż wraz z pojawieniem się nowych banerów Pani Doroty od razu znikają lub zostają zdewastowane.

   27
   8
   • Mieszkanka k pisze:

    Wiecej plakatów ciekawa polityka a to że zbiera na noc i rozkłada rano to wiecie taki nasz Wójt gospodarny .Życzę mądrych wyborów 4 listopada .

    16
    15
    • GÓRA WŁODOWSKA pisze:

     Wójt Szmukier jeszcze wyborców karmi piwskiem pod sklepem na rynku we Włodowicach za pilnowanie jego politury na plakaciskach. Skubaniec jeden rozpija towarzystwo.

     18
     8
  • Włodowice pisze:

   A co ta pani zrobiła jako radna powiatowa wielkie nic kasę dla siebie potrafi tylko liczyć i ewentualnie w skautingu wybierać lepsze dzieci od innych i ta kobieta jest godna funkcji wujta RACZEJ NIE

   16
   25
   • Mieszkaniec pisze:

    Funkcji wUjta na pewno nie jest warta! Za to wÓjta jak najbardziej!

    22
    9
   • Ogrodowa pisze:

    Ta kobieta nic nie zrobiła i nic nie zrobi. Ja głos oddaj Panu Adamowi skoro ona jeszcze nie wygrała a już twierdzi że będzie robić rekrutację pracowników w gm. Najlepiej zwolnić wszystkich zapominając że oni też mają rodziny. Zenada

    12
    20
    • zainteresowany pisze:

     Jak to nic nie zrobi??? Razem z Marylką rozłoży gminę na łopatki! podobnie jak to chciała M w UM Zawiercie, ale tam prezydent powiedział pani M pass.

     13
     17
   • GÓRA WŁODOWSKA pisze:

    Co ty debilu z Włodowic możesz wiedzieć co pani Wnuk zrobiła jak ty mamlasie nie myślisz logicznie.

    15
    11
   • Pomoc z internetu pisze:

    Miałem głosować na Ciebie Adam znamy się długo ale takiego zachowania ja nie popieram. DOROTA NIE JEST I TY TEZ NIE JESTEŚCIE ŹLI ALE ONA DZIAŁA nie chwali się. NAPEWNO .MA WIELE KRYZYSOW ALE TO ZACHOWUJE DLA SIEBIE. NIE WIERZYŁEM W TO JAK CZYTAŁEM. Cała moja rodzina zwątpiła w ciebie szkoda.

    17
    9
 5. Waldek pisze:

  NIECH WYGRA LEPSZY LUB LEPSZA POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEJ CISZY WYBORCZEJ.

  21
  9
 6. Feliks pisze:

  Dlaczego dziennikarzyno Gąsiorski wyróżniasz kandydatki Wnuk ile ci płaci za te działania

  19
  20
 7. Xxx pisze:

  Portal jest nieuczciwy i stronniczy!

  17
  16
  • Pomoc z internetu pisze:

   Jestem przedsiębiorcą. W tych wyborach poparłem Panią Dorotę i będę popierał. Pan Jureczko nigdy nie był moim kandydatem. Znam go doskonale i wiem, że stanowisko wójta go przerasta. Nie potrafi współpracować nie jest dyplomatą. Kiedyś byłem za Adamem. Jednak Adam miał 8 lat na udowodnienie takim jak ja, że nie chodzi mu tylko o własny portfel, że poza kasą są jeszcze inne wartości. No cóż zawiodłem się. Kolejny raz nie dam sobie zamydlić oczu pięknymi słowami i poklepywaniem po plecach. Adam masz z czego żyć, jesteś młodym człowiekiem z bardzo dobrą emeryturą. Załóż własną działalność gospodarczą i działaj bracie. Owszem obawiam się tego aby Pani Maria U. nie uczyniła z Pani Doroty marionetki. Pani Doroto wygraj wybory i udowodnij społeczeństwu, że potrafisz myśleć i działać samodzielnie. Powodzenia.

   13
   11
 8. Lol pisze:

  Dobrze że taka duża fota. Źle jej z oczu patrzy. Nie dam się zmanipulować! NIE dla pani Wnuk!!!!!!!

  22
  22
 9. zainteresowana pisze:

  No jeżeli będziecie się kierować – że źle jej z oczu patrzy- to pogratulować takiej merytoryki. Nie patrzcie oczami kandydatów tylko swoimi. Spokojnie bez emocji pójdźmy na wybory drodzy mieszkańcy naszej gminy i wybierzmy odpowiedzialnie a nie na złość lub przeciw komuś.

  19
  6
 10. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Tylko nie na ADAMA SZMUKIERA bo całą Gminę Włodowice wysprzeda a sam wybuduje w Wiśle konkurencję dla Gołębiewskiego.

  20
  18
  • ABC pisze:

   No i wyszła słoma z butów. Lubliniec i Tworki czekają na was wichrzyciele.

   13
   12
   • Pomoc z internetu pisze:

    Szmukier szykuje ulotki przed II turą ( już wydrukowane ) jest podziękowanie, prośba o poparcie oraz obiecanki. Obiecanki „cacanki” Szmukier z budżetem musi się podporządkować radnym z komitetu Pani Wnuk ma ich 8 czyli większość. NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ Szmukier przez 5 lat nic dla gminy robił nie będzie a jedynie zajmie się kończenie budowy PENSJONATU W WIŚLE. Buduje ze swatami z Mrzygłodu Parzynieckimi – stan surowy zamknięty. WYBORCY GMINY WŁODOWICE DO URNY POPIERAMY PANIĄ WNUK

    13
    7
  • Feliks pisze:

   Czytałem wpisy panie Szlęg pod pana postem ws gazociagu ktoś poradzi żebyś pan zmienił dilera i powiem że przychyle się do tej rady

   13
   13
  • zainteresowany pisze:

   Szkoda mi cię Dariuszu !!!!

   11
   13
  • xyz pisze:

   Sliczny z ciebie chłopczyk, ale głupi nie do pomyślenia.A może coś brałeś albo wąchałeś???????

   8
   13
 11. As pisze:

  Jedno zdjęcie przy artykule ma wywołać prowokacyjne wpisy na tym pseudo portalu. Ludzie nie dajcie sobą manipulować !!!. Pamiętajcie o wyborach i swoim kandydacie. Pozdrawiam

  13
  14
 12. ABC pisze:

  No jeszcze kilka godzin i cisza. Dość już tych hejtow redaktorzyny i jego zausznikow.

  10
  13
  • Pomoc z internetu pisze:

   Wstyd mi za te Parkoszowice, jeden wielki CIEMNOGRÓD, którym zarządza CIEMNORADNA.
   Wszyscy twierdzą ze komitet pani Doroty prowadzi nieczystą kampanię, a jej banery znikają jeden po drugim, i to nie ona sama sobie je ściąga jak kontrkandydat.
   Ta wieś to tylko do spalenia i tyle.

   18
   6
 13. Lol pisze:

  Tyle wstydu na całą Polskę przez jedną wredną i zawistna babę! Żal ,po prostu żal i tragedia!

  16
  23
 14. Wlodowiczanka pisze:

  Jeszcze nie wygrała wyborów a już mówi że będzie rekrutację robić w urzędzie. Miejsce musi zrobił koleżance Marylce.

  14
  20
  • Abdg pisze:

   Proszę podac miejsce lub wpis w którym możemy usłyszeć/przeczytać o wymienionym wyżej zarzucie. Dożę do źródła wypowiedzi !

   14
   8
  • Zenon pisze:

   Tutaj napewno po wyborach zajmą się numerem IP I NIE BĘDZIE CI JUZ TAK WESOŁO SZYKUJ SIĘ oskarżasz miej to na uwadzę!!!

   15
   4
  • Pomoc z internetu pisze:

   Czytam komentarze na temat Pani Wnuk radnej w powiecie. Szanowni mieszkańcy przez cała kadencję Pan Wójt
   z gigantem Barczykiem robili wszystko żeby udowodnić że Pani Dorota to najgorszy wybór. Barczyk utrudniał wszelkie działania Pani Dorocie, promował Szmukiera, ściągał swoich do powiatu ( Pani z Kostkowic w gminie Włodowice to od Barczyka) a nie dopilnował spraw za które odpowiadał (geodezja) starostwo zapłaciło kary 600 tys. maił zostać ukarany ale starosta tego nie zrobił ale dokonali tera tego wyborcy CHWAŁA WAM ZA TO.

   16
   8
 15. Zdowianin pisze:

  Dlaczego dziennikarz nie ujawnia i nie pisze jak potraktowali Panią W w zdowie że biedna aż nie umiała się wyslowic.

  9
  17
 16. Morsko pisze:

  Śmiechu warte jak ta kobieta idzie po trupach a do celu. Morska głosuje na uczciwość Adama a nie na tą zaw istna kobietę. Dla niej tylko się liczy kasa. Szansa Na Rozwój tak uczciwa i mówi o świeżym powietrzu ekologii a tu pech kotłownia się pali u pani W pech czym ona pali że czasem idzie smog z jej komina. Żal pl. Adam Morska stoi za tobą i wygrasz z tą zaw istna kobieta.

  12
  19
  • M.M. pisze:

   To już kogoś ukatrupiła? Pierwsze słyszę! I co jeszcze, co jeszcze?

   17
   4
  • Pomoc z internetu pisze:

   W Szczekocinach przyjaciel Barczyka dotychczasowy Burmistrz Dobrzyniewicz odpad w I turze . Gmina to nie cyrk wójt to nie cyrkowiec . Wyborcy się opamiętali, jak można długo tolerować głupotę. Barczyk w powiecie był najważniejszy KGW (stowarzyszenie Hucisko – Małgorztaty) rozgłaszało po całym powiecie opowiadały jak wszystko zależy od Barczyka, załatwiał prace, starze, dzielił pieniądze ( z naszych podatków którzy płacimy je najwyższe ) rozdawał na śpiewy, gadżety, tańce , wycieczki picie i rzyganie . Powiedzieliśmy dość Barczykowi powiedzmy dość Szmukierowi.

   11
   7
 17. Wlodowiczanka. pisze:

  Kobieto naucz się rozliczać podatki najpierwsz a potem pchaj się do wladzy. Żenada od siedmiu boleści księgowa. Głos oddaje na Wójta a nie na tą panią W. Adam ma klasę i nie wpisuje głupot na rodzinę pani W. a przeciwieństwie pani W napuszcz ludzi dziennikarzy ulotkarzy na Adam. Wszystko by skompromitowal Pana Wójta. Pani Doroto jęszczę pani nie wygrała a już będzie pani rekrutowac swoich ludzi mieszkańców w gm i zwalniać?. No to powodzenia Zal

  13
  17
 18. Obywatel pisze:

  Jak można zwalniać swoich ludzi skoro tam sami mieszkańcy gm Wlodowice pracują.

  10
  12
 19. Zenon pisze:

  TONIECIE TRZYMACJIE SIĘ GYLYNDRY ??? ludziska Szmukiera

  16
  8
  • M.M. pisze:

   Toną w swoich gównianych n i e a g r e s y w n y c h wypowiedziach! Śmiać się z tego nam tylko pozostaje! Pani Doroto, trzymam kciuki za niedzielne wybory. A z autorami tych obelg mam nadzieję że pani coś zrobi ☺

   16
   7
 20. Kaz pisze:

  Dobry wieczór, drodzy mieszkańcy Gminy Włodowice.Zanim nastanie cisza wyborcza , chcę poruszyć jeszcze jedną kwestię. Gmina Włodowice to jedna z najbiedniejszych gmin w województwie Śląskim. I proszę nie wyobrażajcie sobie, że nagle pojawi się WÓJT-cudotwórca i odmieni nasze oblicze . Nie da się tego zrobić. I nikt tego nie zagwarantuje. Jedyną naszą mocną stroną jako Gminy to małe zadłużenie. I chwała Wam dotychczasowi włodarze, że taki stan rzeczy jest i obecnie. Przyszły Wójt musi mieć wizję zmian strukturalnych w naszej małej ojczyźnie. Musi mieć też wizję rozwoju i czerpać doświadczenie z gmin dobrze rozwijających się. Bardzo Was proszę, drodzy współmieszkańcy, o uszanowanie jutro ciszy wyborczej i o jak największej frekwencję na tych wyborach. Niech wybrany WÓJT będzie nasz ,z naszego wyboru. Życzę o przemyślane głosowanie.

  20
  13
  • sofia pisze:

   Mądre słowa. popieram.

   11
   12
   • Pomoc z internetu pisze:

    Ze zwykłego punktu widzenia pan Szmukier i jego gwardia naprawdę topi się nie wiedzą co robic dlatego robią co mogą niszcząc panią Dorotę bo to jest ostateczność w ich wykonaniu. To straszne myślę ze zachwamy się godnie i nie pozwolimy obrazać innej osoby. Dziwię się ze radni pana Szmukiera ze tak sobie kopią dołki pod sobą. CO ZROBICIE JEŻELI PANI DOROTA WYGRA NAWET JAK NIE WYGRA TO PAN Adam nic nie zrobi wręcz przeciwnie jeszcze mogą wotum nieufności dać pod głosowanie i po co mu taki stres.

    16
    7
  • GÓRA WŁODOWSKA pisze:

   A wójt Szmukier doi z tej biednej Gminy tyle pensji co PREZYDENT WARSZAWY czyli 11 tysięcy złotych i 6 tysięcy emerytury z milicji bierze to dopiero doi tą Gminę na dwa baty. Dać wolne Szmukierowi i niech się nacieszy wnuczętami.

   16
   9
   • xyz pisze:

    Też mi rewelacja! Zarobki wójtów, burmistrzów i prezydentów narzucane są odgórnie.

    7
    15
   • xyz pisze:

    To Dariusz ukrył się teraz pod innym nickiem????????????????

    6
    14
    • Pomoc z internetu pisze:

     Szmukier szykuje ulotki przed II turą ( już wydrukowane ) jest podziękowanie, prośba o poparcie oraz obiecanki. Obiecanki „cacanki” Szmukier z budżetem musi się podporządkować radnym z komitetu Pani Wnuk ma ich 8 czyli większość. NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ Szmukier przez 5 lat nic dla gminy robił nie będzie a jedynie zajmie się kończenie budowy PENSJONATU W WIŚLE. Buduje ze swatami z Mrzygłodu Parzynieckimi – stan surowy zamknięty. WYBORCY GMINY WŁODOWICE DO URNY POPIERAMY PANIĄ WNUK

     13
     5
   • ABC pisze:

    Niech każdy zajmie się swoją rodziną i dziećmi. A męża zapyta gdzie wylewa fekalia z szamb!

    7
    13
 21. mieszkanka Rudnik pisze:

  Taką wypowiedż popieram z całego serca. Do zobaczenia przy urnie!

  6
  12
  • Pomoc z internetu pisze:

   Liczę że nowa Pani Wójt i jej radni rozwikłają zagadkę dlaczego wywiercono dziurę w ziemi na głębokości około 100m W Parkoszowicach pod Grdyniem za 130 tys. + projekt. Dziurę wywiercono i zaspawano, woda maiła być ale nie było ( popłynęło troczę żółtej gnojówki ). Posłużono się wiedzą różdżkarza z Zawiercia Kozła . Usługę wykonała firma w której ma udziały lekarz Gajniak z Rudnik . Pominięto opinie hydrologa który wskazał miejsc w pobliżu istniejących `ujęć w Parkoszowicach tam woda jest na głębokości 250m – 320m. Ale jak by tego było mało odpompowano odwiert za 50 tys. w Parkoszowicach ale nie nasz tylko Zawiercia. Rudnicki „AS” nie wie gdzie nasze odwierty, 200 tys poszło diabłu na kapelusz w 2014 r. ale to pieniądze podatnika, kto się z nimi liczy. Z tym odwiertem to podobnie jak u mojego znajomego w Dzibicach ktoś na jego polu zasiał pszenicę, bo nie wiedział gdzie jego pole. Pszenica się udała, znajomy zebrał kury miał wyżerkę. A wodociągi w Zawierciu dowiedziały się za darmo że mają dobra wodę Gmina Włodowice zapłaciła – super prezent. Pani radna Papaj jest dalej w radzie o tym zdarzeniu pewnie nie pamięta, w radzie jest bo musi mieć na węgiel, Wójtowi potrzeba na dokończenie budowy pensjonatu. Wybitna radna Smoleń tez musi być bo skupuje mieszkania na wynajem ma 3 ostatnio kupiła w Zawierciu. W Rzędkowicach kiedyś zbierali na pompę insulinowa dla córki (popieram zbiórki dla potrzebujących) tu pewnie brakowało do kupna mieszkania,. Wójt też ją wspiera zatrudnił w Rudnikach w Przedszkolu chciała jeszcze etaciki w Domu Kultury taka zdolna ze w ciągu 8 godzin obskoczyłaby 3 i jeszcze rade i KGW. To wyjątkowe egzemplarze czy gmina ich potrzebuje. WYBORCY MYŚCIE .

   19
   12
 22. xyz pisze:

  Ale to już było. Nie pamiętasz??? nie pij tyle!

  7
  11
  • Pomoc z internetu pisze:

   Szmukier szykuje ulotki przed II turą ( już wydrukowane ) jest podziękowanie, prośba o poparcie oraz obiecanki. Obiecanki „cacanki” Szmukier z budżetem musi się podporządkować radnym z komitetu Pani Wnuk ma ich 8 czyli większość. NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ Szmukier przez 5 lat nic dla gminy robił nie będzie a jedynie zajmie się kończenie budowy PENSJONATU W WIŚLE. Buduje ze swatami z Mrzygłodu Parzynieckimi – stan surowy zamknięty. WYBORCY GMINY WŁODOWICE DO URNY POPIERAMY PANIĄ WNUK

   13
   10
 23. Kamila pisze:

  Beka z was na całą okolicę. Po tych wpisach na pewno nie zastosuję na Wnuk. Wasze zachowanie to syf. Tak daliscie się podejść redaktorkowi zniknąd. Wstyd jeszcze raz wstyd!

  7
  18
  • Pomoc z internetu pisze:

   Szmukier myślał że będzie miał wygraną dzięki KGW, ludziom na zebraniach wmawiał że promują gminę wygłaszał o ich dziwnych osiągnięciach na całe województwo i tak nimi ciemniakami manipulował. Barczyk załatwiał pieniądze pili i tańczyli. Prawda jest inna KGW TO SZMUKIEROWE ODDZIAŁY ZOMO przychodziły na zebranie głosowały pod jego dyktando inni nie mieli nic do powiedzenia bo te zakrakały. W Rudnikach jeżeli ktoś usiadł w ich rzędzie a miał inne zdanie waliły w plecy, trzeba było się trzymać z daleka najlepiej przy drzwiach wyjściowych to po co chodzić na zebranie. W Hucisku gdyby mogły to by pluły i drapały takie żmije. (Dwie Goski Barczyk odznaczył medalami. ) Nic lepszego te z Parkoszowic na czele z Papajką. W Górze może trochę inaczej. W Włodowicach dyryguje gospoch Janikowska (sołtyska do wymiany) Jedynie w Rzędkowicach to kultura prawdziwe Panie z KGW. Barzczyk przepad w wyborach za chwile wyleci z Perły Jury i gospochy osłabną. BĘDZIE ŻYŁO SIĘ NORMALNIE JAK SZMUKIER ODPADNIE. LUDZIE SIĘ ZEBRALI BARCZYKA W….LI
   ech inaczej

   16
   8
  • M.M. pisze:

   A ja myślałam że każdy ma swój rozum i nie musi wyrabiać sobie opinii czytając idiotyczne wypowiedzi…

   13
   6
  • M.M. pisze:

   Wasze, czyli czyje?
   Biją się tu dwie frakcje, a tak naprawdę każdy może pokazać swe poparcie oddając swój głos w lokalu wyborczym, zamiast wywlekać tu swe życiowe frustracje!

   11
   7
 24. Pomoc z internetu pisze:

  Szmukier szykuje ulotki przed II turą ( już wydrukowane ) jest podziękowanie, prośba o poparcie oraz obiecanki. Obiecanki „cacanki” Szmukier z budżetem musi się podporządkować radnym z komitetu Pani Wnuk ma ich 8 czyli większość. NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ Szmukier przez 5 lat nic dla gminy robił nie będzie a jedynie zajmie się kończenie budowy PENSJONATU W WIŚLE. Buduje ze swatami z Mrzygłodu Parzynieckimi – stan surowy zamknięty. WYBORCY GMINY WŁODOWICE DO URNY POPIERAMY PANIĄ WNUK

  12
  9
 25. Pomoc z internetu pisze:

  W zdowie czekolad a zwłaszcza gorzkich nie jadają? P. zdowianka liczyła na coś mocniejszego. A tak w ogóle to kosztami szkoły w zdowie i ich zasadnością to powinno się zainteresować RIO. W gminie kroczyce wójt już dawno poradził sobie z takimi worami bez dna. Polikwidował, przekazał stowarzyszeniom. Uczmy się od lepszych skoro nie mamy ludzi którzy potrafią liczyć i myśleć. Takie postępowanie przyniosło wójtowi w kroczycach poklask. W wyborach nie miał nawet kontrkandydata. czyli ludzie są zadowoleni z takich kroków.
  Efekty widać gminę włodowice dzieli wielka przepaść, trudno będzie ją dogonić. Szkoda że w naszej gminie nie ma ludzi z jajami umiących liczyć i myśleć. Czas na zmiany. Chcemy dróg, chodników, oświetlenia trzeba szukać oszczędności, ciąć koszty tak jak w domu. Pani zdowianka to chyba gospodyni i chyba rozumie co mam na myśli.

  15
  7
 26. Pomoc z internetu pisze:

  Liczę że nowa Pani Wójt i jej radni rozwikłają zagadkę dlaczego wywiercono dziurę w ziemi na głębokości około 100m W Parkoszowicach pod Grdyniem za 130 tys. + projekt. Dziurę wywiercono i zaspawano, woda maiła być ale nie było ( popłynęło troczę żółtej gnojówki ). Posłużono się wiedzą różdżkarza z Zawiercia Kozła . Usługę wykonała firma w której ma udziały lekarz Gajniak z Rudnik . Pominięto opinie hydrologa który wskazał miejsc w pobliżu istniejących `ujęć w Parkoszowicach tam woda jest na głębokości 250m – 320m. Ale jak by tego było mało odpompowano odwiert za 50 tys. w Parkoszowicach ale nie nasz tylko Zawiercia. Rudnicki „AS” nie wie gdzie nasze odwierty, 200 tys poszło diabłu na kapelusz w 2014 r. ale to pieniądze podatnika, kto się z nimi liczy. Z tym odwiertem to podobnie jak u mojego znajomego w Dzibicach ktoś na jego polu zasiał pszenicę, bo nie wiedział gdzie jego pole. Pszenica się udała, znajomy zebrał kury miał wyżerkę. A wodociągi w Zawierciu dowiedziały się za darmo że mają dobra wodę Gmina Włodowice zapłaciła – super prezent. Pani radna Papaj jest dalej w radzie o tym zdarzeniu pewnie nie pamięta, w radzie jest bo musi mieć na węgiel, Wójtowi potrzeba na dokończenie budowy pensjonatu. Wybitna radna Smoleń tez musi być bo skupuje mieszkania na wynajem ma 3 ostatnio kupiła w Zawierciu. W Rzędkowicach kiedyś zbierali na pompę insulinowa dla córki (popieram zbiórki dla potrzebujących) tu pewnie brakowało do kupna mieszkania,. Wójt też ją wspiera zatrudnił w Rudnikach w Przedszkolu chciała jeszcze etaciki w Domu Kultury taka zdolna ze w ciągu 8 godzin obskoczyłaby 3 i jeszcze rade i KGW. To wyjątkowe egzemplarze czy gmina ich potrzebuje. WYBORCY MYŚCIE .

  12
  8
 27. Pomoc z internetu pisze:

  Na razie rujnuje się rynek, za kosmiczne pieniądze- ponad 2,52 mln złotych. Projekt budżetu na 2018r- kwota przewidziana ok. 1,6 mln, potem ok. 2,2 mln.
  Jedna firma się zgłosiła, z ofertą 2,52 mln.
  Unieważniono przetarg, potem, po specjalnej sesji zwiększono kwotę w budżecie do ceny oferty. (wiadomo, wybory!!!)
  Przed wyborami odtrąbiono sukces, ruszyły prace ziemne na zimę……
  Projkt bez wsparcia funduszy unijnych. Inne gminy (przykład Pilica, Kroczyce, Siewierz) pozyskały na to środki, wykładając o wiele mniejszą kasę, z dużo większym efektem, już parę lat temu.
  Czy wiedzą Państwo, że prawdopodobnie przewidziano tylko 6 miejsc postojowych na samochody po remoncie rynku?

  15
  9
 28. Pomoc z internetu pisze:

  Niby policjant a nie zna praw że nie bije się innych ludzi pod sąd powinien iść a nie żeby taki człowiek i rządził nasza gminą to już Szanowna Pani Dorota kandydatka na wójta powinna być tym wójtem ona to wie że się innych nie biję i nie wpycha do sal dziennikarzy SKANDAL wójcie a za niedługo już BYŁY WÓJCIE ??

  14
  13
 29. Pomoc z internetu pisze:

  Kaz napisał(a):
  1 listopada 2018 o 19:51

  Dzień dobry. Osoby tu piszące to przede wszystkim ludzie od P.Doroty jak i P.Adama. Z różnych obozów, które niszczą się wzajemnie. Szkoda, że nie dobro dla naszej Gminy zwycięża w tej polemice. Każdy z tych fantastycznych kandydatów zasługuje na najwyższe stanowisko w Gminie. I każdy z nich na wójtowanie. Ktokolwiek zostanie ja osobiście będę bardzo zadowolony, że mamy taką osobę na tym stanowisku. Za P. Adamem przemawia doświadczenie i wiedza natomiast za P. Dorotą olbrzymia chęć dokonania zmian i świeżość w działaniu mikropolitycznym. Za 3 dni wybory. Niech wygra najlepszy!!!
  11
  5
  Odpowiedz

  BLAZA napisał(a):
  1 listopada 2018 o 20:39

  Ty Kaz ja kiedyś miałem kaca ale nie pitol mi tym o z milicji, to była najgorsza łajza i ofiara na Komisariacie Milicji w Myszkowie i każdy z nas jaja sobie robił z tej łajzy życiowej a ty piszesz Kaz że ten kretyn ma doświadczenie ale chyba w miałczeniu.On z Mrzygłodu to tam wiesz co oni wsypuja do studni jak ci się chce pić ?
  6
  6

  13
  4
 30. Szczepan Chrząszcz pisze:

  Kolejny przykład anty dziennikarstwa, zresztą nie jedyny na tym portalu. Redaktorzyna jednoosobowo kreuje rzeczywistość, sam określa kto nadaje się na wójta, kto ma największe szanse na wybór i kto zostanie wójtem. Zdjęcie załączone do artykułu mówi samo za siebie.
  Potem mnóstwo bezsensowych komentarzy między kilkoma ludźmi którzy próbują przekonać innych, choć piszą do ludzi których przekonać się nie da (z obu stron). No i Prawdopodobny który musi zawsze swoje dołożyć, zawsze i wszędzie, czy to Żarki, Włodowice, Zdów czy Rudniki.
  Dobrze, że to już prawdopodobnie koniec tych bredni, tego portalu i redaktorka. Wkrótce na tej stronce zapanuje ciemność, wraz z wypaleniem się paliwa wyborczego.
  W niedzielę wieczorem będzie wszystko wiadomo, wygra ten kto lepiej pracował, kto ma bardziej liczny i zmobilizowany elektorat.
  Pozdrawiam i do urn w niedzielę.

  23
  13
  • Nn pisze:

   Zgadzam się. Pan G. manipuluje mieszkańcami ,z jednej strony robi nagonkę na pana Szmukiera, potel faworyzuje panią Wnuk, tym samym tworzy jej wrogów. A tutaj zalewają sie jadem jedni z drugimi, zamiast iść wszyscy do urn, oddać głos powołując się ma swój rozum, a potem podać sobie ręce mówiąc że kto nie wygra będzie dobrze! Bo przecież nam wszystkim chodzi o dobro gminy, czyż nie?

   19
   11
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Chrząszcz gówniarzu proponuję ci zmienić adwersarza.
   To dobra rada dla ciebie.

   11
   13
   • Szczepan Chrząszcz pisze:

    Za dużo wody ognistej staruszku.

    10
    8
    • arti pisze:

     Dokładnie Szczepan piszesz.

     13
     6
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

     Widzę że Chrząszczu gówniarzu jesteś bohaterem za klawiaturą.
     Baw się przyciskami dalej jak ci się to tak podoba.

     8
     10
     • Rita pisze:

      Panie prawdopodobny! Wolim pstrągi niż opony! Silence fat boy, patience!

      6
      3
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

      Kiss my back !!!

      2
      3
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

      Pani Aneto pasowałoby się rozliczyć za reklamę pstrągów , która była na moim ogrodzeniu w Górze Włodowskiej ???
      Przez wiele lat !!!

      5
      3
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

      Pani Rito proszę pisać pod swoim nickiem Aneta a nie tworzyć nowych osobowości ???

      4
      1
     • Szczepan Chrząszcz pisze:

      Moja reklama wisiała w latach 2001-2010 na ogrodzeniu pani Szlękowej, mieszkanki tej posesji i za jej zgodą.
      Przez cały okres zgodnie z naszą umową wywiązywałem się ze swoich zobowiązań w stosunku do p. Szlękowej (wystarczy jej zapytać a nie pisać bzdur).
      Natychmiast po otrzymanym w roku 2010 telefonie od osoby twierdzącej, że jest właścicielem tej posesji, skonsultowałem to z p. Szlękową i reklamę usunąłem.

      Przepraszam p. Rito została p. pomylona z moją żoną Anetą.
      Prawdopodobny jak zwykle “wie, że grają, tylko nie wie w którym kościele”.

      6
      3
 31. ABC pisze:

  Za to potrzebuje doradczyni Maryli którą wy…li z UM w Zawierciu!

  9
  10
 32. arti pisze:

  To teraz już widać kto płaci panu Gąsiorskiemu i panu Szlęk promocja super brawo panowie. A Tobie Szlęk jeszcze nie mało Żarki Cię zniszczyły…

  12
  11
 33. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Szanowna/szanowny dla mnie to super zabawa i pomoc innym osobom. Grunt to cieszyć się z tego co się robi. Żarki kocham i uwielbiam i będę troszczył się o nie jak najlepiej będę mógł.

  12
  9
 34. Lol pisze:

  Jak już wróciłeś Prawdopodobny do swego nicku to spytam.Jak tam złota rybka? podobno kupiłeś? To opiekuj się nią i kochaj, bo inaczej za znęcanie możesz dostać kartkę tylko nie wiem jaką? żółtą, czerwoną czy niebieską.

  10
  11
 35. Też pomoc z internetu pisze:

  Niebieska to za znecanie się nad rodziną. Ale niech tam przecież złota rybka to nawet więcej, bo złota. Niebieska!

  4
  9
 36. martin pisze:

  Dariuszek Kłamczuszek – masz zajebisty zegarek!!! Super!!!

  7
  10
 37. Mieszkaniec gminy ? pisze:

  No i artykuł ze zdjęciem nie pomógł ???

  7
  4
  • Naiwny pisze:

   Tylko że on nie miał waśnie pomoc tylko zaszkodzić. Odtrąbienie zwycięstwa. to pewna klęska. Wiadomo kto z kim się dogadał. Najpierw jeden potem drugi i basta.

 38. Abc pisze:

  Czekolady też nie..

  4
  2
 39. DO PANA SZCZEPANA pisze:

  Witam Panie Szczepanie co do reklamy w Górze Włodowskiej to właścicielem posesji od wielu lat nie jest ta Pani , ani Pan o którym Pan pisze .

  3
  1
  • Szczepan Chrząszcz pisze:

   Witam. Nie znam ich zależności majątkowych ani rodzinnych i chyba nie chcę znać. Ze swojej strony wiem, że zrobiłem wszystko jak należy. Prawdopodobny prawdopodobnie, jak to zwykle on naobiecywał coś poniżej i na obiecankach pozostanie. Spokojnie sobie czekam . Pozdrawiam.

   2
   2
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

    Szczepanie Chrząszcz a ja z miłą chęcią poznam pana zależności majątkowe , które dzielą a nie łączą z skarbnik Dorotą Muchą .
    Widzę że ty Chrząszczu chcesz ze mną troszkę się pobawić
    Ty mnie jeszcze nie znasz.

    2
    1
    • Szczepan Chrząszcz pisze:

     To baw się dobrze staruszku, sam z sobą, w tej piaskownicy.
     Za dużo mam zajęć w realu, aby się bawić w tym badziewnym portalu.
     Znikam. Nie pozdrawiam.

     1
     1
 40. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Do Szczepana Chrząszcza !!!
  Panie Chrząszcz wystąpię o umowę zawartą na reklamę , którą pan umieścił bezprawnie na posesji w Górze Włodowskiej przy ul. Żareckiej 26
  Czy zgłosił pan tą umowę do właściwego Urzędu Skarbowego ???
  Czy ma pan KP lub KW na opłacenie zamieszczonej reklamy na w/w posesji.
  Z kim pan zawarł umowę na umieszczenie reklamy !!!
  Naruszył pan własność prywatną.

  3
  4
 41. Zenon pisze:

  NAIWNY PRZECIEZ TO NORMALNE TAK BYŁO TO CELOWE ZAMIERZENIA Adama POZDRAWIAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *