zachmurzenie duże
10°
sobota
Jutro nadzwyczajna sesja Rady Gminy Włodowice!
17 września 2018 r. | 10:04
5

We wtorek 18 września o godz. 10:00 w sali narad Urzędu Gminy Włodowice odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Gminy Włodowice w sprawie zmian w budżecie gminy Włodowice. Przygotujcie się na transmisję na live z tej sesji na naszym profilu na facebooku - TUTAJ.

Poniżej informacja w sprawie sesji.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Jutro nadzwyczajna sesja Rady Gminy Włodowice!”

 1. KIECE kgw pisze:

  mamy przyjechać na manifę zablokujemy drzwi i nie wpuścimy obcych jest nas trochę a z babami nikt nie będzie się przekamażał bo nasz Wójt jest tylko jeden ..

  6
  14
 2. wyborca pisze:

  Prymitywna kobieto i ciemna kobieto jak większość w KGW, zablokować to możesz furtkę na swoim podwórku gmina to budynek publiczny a Wójt jest tylko pracownikiem i ma być dostępnych do wszystkich . Ktoś już dokonał wpisu że to zomowiec jest coś w tym prawdy krzty pokory tylko atakować a jeżeli ma pozwolenie na broń to jest niebezpieczny należy publicznie podnieś ten problem i powiadomić odpowiednie służby. Pracownik publiczny musi się liczyć z krytyką i uwagami a za to jest wysoko wynagradzany.

 3. wyborca "y" pisze:

  Pewnie wymyśliło KGW Rudniki skoro Edytka może stanąć na ambonie to wychodzą z założenia ze i w drzwiach urzędu mogą stanąć. Oczekujmy tego wydarzenia .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *