zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Joanna Goj nowym skarbnikiem gminy Włodowice
04 września 2019 r. | 11:09
4

Od niedzieli gmina Włodowice ma nowego skarbnika. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Włodowice, radni odwołali skarbniczkę Katarzynę Kochman i powołali na to stanowisko 39-letnią mieszkankę Zawiercia - Joannę Goj.

Nowe skarbniczce życzę powodzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKI
4 odpowiedzi na “Joanna Goj nowym skarbnikiem gminy Włodowice”

 1. Xxx pisze:

  Nie odwołali tylko Sama się wymiksowała z tej pracy.Jak nie wiesz to nie pisz.

  23
  2
 2. KOZIOŁ OFIARNY pisze:

  A CZY TA DZIEWICA ORLEAŃSKA WIE ZE ODPOWIADA SWOJĄ tzw DUPĄ ZA TO POD CZY SIĘ PODPISUJE
  BO BEZ MACHLOJEK SIĘ NIE OBEJDZIE WÓJT BĘDZIE CZYSTY A TY CZARNA OWIECZKO PŁACZ DO PODUSZKI

  10
  • Leoni pisze:

   Właśnie ze odwołali bo jest taki wymóg. To się nazywa ze odwołali. Tylko nie powinni przed zakończeniem takiej inwestycji jak rynek. COŚ pewnie zamietli pod dywan. Dziewczyno UWAZAJ bo moment nieuwagi i cię wpuści w swoje manipulacje ten fircyk.

   9
   5
 3. Jędruszek Wiesław pisze:

  Zapytam panią skarbnik,jakie są wpływy do kasy Gminy z handlu obwoźnego , który kwitnie na naszych ulicach. Z góry miesiąc temu pisałem do Urzędu Gminy Włodowice ,o niebezpiecznych sytuacjach na tych drogach,w momencie trwania handlu obwoźnego. Nie dostałem odpowiedzi.Za mało pracowników?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *