bezchmurnie
12°
wtorek
Jak wyglądają ulice Żarecka i Koziegłowska po deszczu?
18 lipca 2018 r. | 11:26
13

Dużo emocji wywołało wideo nadesłane do naszej redakcji przez jednego z Czytelników. Na wideo widać stan ulic Żareckiej i Koziegłowskiej we Włodowicach po opadach deszczu. Wybrałem dla Was kilka najciekawszych moim zdaniem komentarzy do tego filmu.

"Panie Andrzeju proszę się nie przejmować przynajmniej ma pan asfalt a koło mnie nie ma nie ma szans żeby wyjść na drogę w taki dzień Wójt obiecał od lipca że będzie i nic cztery domy na całą Gminę Włodowice bez szans na normalne wyjście z posesji tylko trzeba się babrać w błocie. Po prostu brak słów."

" ...lata zaniedbań, ulica Żarecka to koszmar w deszczu"

" Niestety. I brak chodnika!"

"...a gdzie kanalizacja , na którą dawno temu zbierano kasę, o odwodnieniu i innych sprawach nie wspomnę ."

Poniżej wideo.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Włodowice po deszczu...

Włodoowice po deszczu

Gepostet von Gmina Włodowice am Dienstag, 17. Juli 2018

 
13 odpowiedzi na “Jak wyglądają ulice Żarecka i Koziegłowska po deszczu?”

 1. Piut pisze:

  To są lata zaniedbań.

  5
  1
  • ZGRYWUS pisze:

   Ubrać wójta w garnitur Hugo Bossa i wysadzić koło Gminnego Ośrodka Kultury we Włodowicach i niech poboczem przejdzie się do Kościoła piechotą.
   Z litości dałbym mu gumiaki .

   10
   1
 2. Maska pisze:

  Szczerze? Mi to jakos nie przeszkadza. Zawsze tak bylo i nie rozumiem teraz tych tematow bo kazdy wie jak jest. Nie ma kanalizacji i nic sie z tym nie zrobi samemu. Temat troche dno, bez sensu bo nic nie wnosi. Napisany zeby podtrzymac zycie na stronie. Jak to mowia “do dziadostwa idzie sie przyzwyczaić”

  4
  8
  • Mietek pisze:

   Maska ty chyba z wychodku korzystasz na zewnątrz.Maska ty jak mogłabyś skorzystać z łazienki w cywilizowanym świecie to chyba w muszli klozetowej ziemniaki płukałabyś albo wodę pobierała do karawki.Maska ty jesteś naprawdę bez sensu albo jakiś zacofaniec ale nie bo korzystasz z internetu.Maska ty jesteś cwaniak i twój portret psychologiczny to jedynie Fajbusiewicz dałby radę stworzyć.Maska ty jesteś inteligentną osobą a nie ćwokiem.

   3
   1
   • mieszkanka Rudnik pisze:

    Wyobraź sobie “Mietku” że karafki do wody też istnieją, a wychodek na dworze jest dzisiaj strasznie modny.Bez sensu jest tylko Twoja wypowiedź.

    2
    1
 3. Kasikowski pisze:

  Maska to się przyzwyczajaj. Jak jest możliwość by było lepiej to trzeba z tego skorzystać. Nie dla Szmukiera.

  6
  1
  • Maska pisze:

   Juz zdążyłem sie przyzwyczaic. Kilka lat juz tu mieszkam 🙂 a co do tematu nie odpowiada mi on bo nic nie wnosi. Niektóre osoby przypominaja mi tych wieśniaków z filmu “shrek” właśnie jak chcieli pojmać shreka. Jeden cos powie to cala reszta za nim idzie. Fajnie gdybyscie tak robili w zyciu realnym a nie w internecie. Cos sie nie podoba? Idziemy do Urzedu Gminy Wlodowice do Wójta wszyscy to wyjasnic – czemu jest tak a nie inaczej. Tak jak mówię w internecie kazdy jest mądry a ja jestem kotem piszacym tego posta gdzies w stodole w zdowie. Temat tego newsa jest bez sensu i niepotrzebnie buntuje mieudolnych ludzi ktorzy i tak nic nie zrobia z tym. Mooze jakis kandydat na wojta zacznie gadac ze podciagnie kanalizacje do wlodowic (o tym juz mowa byla 🙂 )

   5
   3
   • Mietek pisze:

    Maska nie wychodź z tej stodoły i siedź tam. Po co ty korzystasz z internetu jak ty nie chcesz chodnika.Maska jedź do Orlego Gniazda i ziemniaki obieraj i siedź tam w lesie bo w stodole to koty ciebie dzikusie się wystraszą

    3
    1
    • zaniepokojonyspdsklepu pisze:

     co się stało z pielgrzymkami wystrojonych pań z gminy które spacerowały poczta bank sklepy przeciez one się załamały biedne że rano zakupki nie zrobione i bojki nie pozbierane .HEJKA

    • Maska pisze:

     Bardzo zaczepny jestes zwierzaczku , ale czy powiedzialbys mi to prosto w oczy? Nie jestes spelna rozumu nazywajac mnie dzikusem bo ja nikogo nie obrazilem do teraz. teraźniejszość to nie chodnik i row zeby woda szosą nie płynęła Panie Mietku. Natura jajcarzy jest taka ze trzymaja sie tylko ze soba a “obcych” (mam na mysli przyjezdnych, takich ktorych nie miejszkaja przynajmniej 1 wiek we wlodowicach). Nie szanuje i nie bede szanowac bo w tych glowach siedzi pustka. Dobrze ze to powoli sie stabilizuje i coraz mniej jest tego scierwa we wlodowicach. Dzieki temu Włodowice sa bardziej przyjazne dla ludzi 🙂 licze teraz na negatywne oceny mojego kom jajcarzy. Wlodowic. Pokazcie ile Was jest!

     • mieszkanka Rudnik pisze:

      Dałabym Ci 10000 plusów ale mogę tylko 1. Popieram Twoje słowa w 100%

      1
      3
 4. Zaniepokojona pisze:

  A gdzie chodnik w Rzędkowicach? Nie można normalnie wybrać się na spacer.

  3
  2
 5. zapytajka pisze:

  Panie Wójcie pytam w swoim imieniu jak i innych co nie umieja korzystać z elektroniki co ma Pan nam jako mieszkańcom Włodowic do zaoferowania bo Rynek Włodowski Pan zniszczył że wstyd na cała Polskę wstyd i hańba a co do wiosek to nawet się nie wypowiadam jak ma Pan zamiar naprawić to nasze serce WŁodowic może SZTuCZNA PALMA NA ŚRODKU przyniesie nam sławę .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *