bezchmurnie
12°
wtorek
Jak poprawnie palić w piecu? – wideo
20 grudnia 2018 r. | 11:16
11

W Internecie pojawiło się wideo strażaków, w którym strażacy pokazują jak należy poprawnie palić w piecu, by emisja spalin była jak najmniejsza.

Ty też możesz palić ekologicznie. Wystarczy palić mądrze!

Wideo znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Informacje z Komisji Miejskiej - czyste powietrze

Informacje z Komisji MiejskiejSmog, Ty decydujesz jak i czym palisz! Na połączonych Komisjach Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska głównym tematem była ochrona powietrza atmosferycznego i niska emisja.Czyste powietrze jest w Twoich rękach!!! To od mieszkańców zależy czym oddychamy. Jak jest to ważne i jak ogromny ma to wpływ na nasze zdrowie, nikomu nie trzeba UŚWIADAMIAĆ. Dlatego apelujemy MASZ MOC I MOŻESZ palić ekologicznie - zadbaj o siebie i innych. Film pochodzi ze strony internetowej Straży Miejskiej w Mikołowie.Więcej na : http://strazmiejska.mikolow.eu/porady-2/spalanie-w-piecach-domowych/

Gepostet von Sołectwo Mokre am Dienstag, 11. Dezember 2018
11 odpowiedzi na “Jak poprawnie palić w piecu? – wideo”

 1. Werty pisze:

  Niech uwolnią akcyzę na gaz i obniżą ceny , a zapewniam wszystkich że nikt nie będzie się pieprzył z węglem , bo za dobry kocioł kondensacyjny zapłaci o połowę mniej niż za kocioł na paliwo stałe .

  16
 2. Kopciuszek pisze:

  Na takie luksusy to stać tylko wójta Szmukiera.Żeby gazem opalać to trzeba mieć kasiorę i to dużo kasiory.Szmukier taką kasiorę ma bo za wójtowanie-pauzowanie ma 11 patoli i za milicjonowanie i pałowanie ma 6 patoli czyli reasumując ma dochodu prawie 20 patoli czyli na nasze 20 tysięcy złotych plus obrywy z gminy

  18
  6
  • Werty pisze:

   Gdyby uwolnili akcyzę i znieśli trochę opłat za przesył i inne tego typu opłaty ,bo zużycie pieca licząc w m3 jest nie duże i każdego by było stać ,ale niestety tak jest dołożone dodatków różnego typu do gazu i energi że ludzi mało zarabiających jest po prostu nie stać , a teraz chcą przez wymyślone zanieczyszczenia zmusić naród do ekologicznego palenia.

   13
  • wodnik pisze:

   Może i ma 20 patoli. Ale się nie obnosi z tym. Zawsze jest skromny i jeździ samochodem nie pokazującym jego majętności. Żeby każdy był taki…

   5
   14
 3. BLAZA pisze:

  Przecież to głupek jest i kretyn a niczym przypominający debila a wystarzy spojrzeć na jego głupi uśmiech i nastroszone włosy i to jest normalnie wariat.Nie pisz że on jest skromny bo to jest oszust nieudacznik i łapówkarz.

  12
  5
  • wodnik pisze:

   Blaza nie gadaj, bo przecież umarłeś 6 lat temu. A wiem, że w gruncie rzeczy znałeś obecnego Wójta i takiego złego zdania o nim nie miałeś…

   4
   10
 4. BLAZA pisze:

  Pozwól że splunę ! Nie miałem takich kolegów

  9
  3
  • abc pisze:

   A podobno /sam pisałeś o tym/ razem służyliście w policji w Myszkowie. Tylko jego awansowali do komendy wojewódzkiej w Katowicach a ciebie wyje…li na zbity pysk! To o co pretensje do całego świata?

   4
   9
 5. BLAZA pisze:

  Ja nie chciałem inwigilować ludzi i ich podpieprzać jat to robił Adam. Za inwigilację Adam nawet nie dostał premii. Gdzie on dostał awans do centrali co ty bredzisz oszołomie. Napisz lepiej o jego edukacji jak nie zdał z klasy do klasy to chociaż prawdę napiszesz, .Adam to osioł i baran i włosy mu stoją jak czubkowi.

  9
  4
 6. abc pisze:

  Szkoda nawet zwracać ci uwagi! Idioci się nie zmieniają. Taki twój los!

  4
  7
 7. BLAZA pisze:

  Obserwując Szmukiera to nic się nie zmienił czyli z twoich teorii to idiota jest wójt Szmukier i w tym aspekcie sprawy zgadzam z tobą się zupełnie.

  6
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *