bezchmurnie
18°
12°
wtorek
Informacja Starostwa Powiatowego w Zawierciu – zmiana organizacji ruchu
23 maja 2022 r. | 11:35
0

Starostwo Powiatowe w Zawierciu poinformował, że w związku z budową obwodnicy Poręby i Zawiercia w ciągu drogi krajowej nr 78 (odcinek Siewierz - Poręba - Zawiercie/Kromołów), w imieniu wykonawcy - konsorcjum firm KOBYLARNIA S.A. i MIRBUD S.A. uprzejmie informujemy, iż w dn. 24 maja br. (wtorek) o godz. 10 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na początkowym fragmencie realizowanej obwodnicy tj. dojazd od miejscowości Siewierz w km 105+800 do km 107+100. Tymczasowa organizacja ruchu będzie polegała na obustronnym zawężeniu drogi w miejscu budowy obiektu PZGd 1.1 (przejście górne dla dużych zwierząt) w rejonie km 107+100 oraz jednostronnym zawężeniu drogi wzdłuż prowadzonych robót przy istniejącej DK 78.

Dodatkowo zostaną oznakowane wyjazdy z budowy.

Planowany czas obowiązywania Tymczasowej Organizacji Ruchu to ok. 6 miesięcy od daty wprowadzenia.

Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *