zachmurzenie duże
10°
sobota
Gmina Włodowice przejęła ruiny pałacu wraz z parkiem!
23 grudnia 2020 r. | 11:53
5

Powiat Zawierciański poinformował, że w imieniu Skarbu Państwa przekazał ruiny pałacu wraz z zabytkowym parkiem gminie Włodowice. Gmina została właścicielem gruntów sąsiadujących z urzędem, zabudowanych ruinami XVII-wiecznego pałacu oraz pozostałościami zabytkowego parku.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Gmina Włodowice przejęła ruiny pałacu wraz z parkiem!”

 1. Xxx pisze:

  I ca dalej?Niezły kłopot dla gminy,chyba że mają w planach zrobić tak jak w Łańcucie????

 2. Wiocha pisze:

  Durnia z siebie z ty pałacem robi. Teatrzyk odpierdziela?. Im bardziej tym bardziej Doroty na wierzchu a my teraz będziemy zamek odbudowywać. I ino wszystko do Włodowic a wsie to co. Chciała baba posprzątać tylko to trzeba było pozwolić.

  8
  1
 3. Mieszkaniec Włodowic pisze:

  Raczej Wójt to odkupi za przysłowiową złotówkę i wybuduje swoją rezydencję .

  5
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   Ludzie. Wójt musi błyszczeć. Sami zobaczcie. Rynek za 3 miliony bez wsparcia z zewnątrz, zmodernizowany na kredyt. A stan dróg w poszczególnych wioskach pozostawia wiele do życzenia. O braku chodników we Włodowicach np. na Żareckiej nie trzeba wspominać. Podpiął się pod pałac i będzie tu teraz skłócał ludzi. A kadencja biegnie i 150 tyś rocznie pensji wpada. Trzeba czegoś więcej? W razie czego powie, przecież chciałem, marzenie miałem itp.

   5
   1
 4. mieszkanka pisze:

  Przyznaję racje “teatrzyki odpierdziela” . Pałac przejęty czas na kolejną kapsułę przed pałacem. Dwie puszeczki już zakopał w rynku i pod krzyżem który przerobił przy wyjeździe z Włodowic po lewej stronie przed “esami” ( gdzie ten stary) Krzyż był betonowy ustawiony w latach trzydziestych w pewnej intencji ale mrzygłodzian zmienił na swój sposób. Pytam czy ktoś z osób starszych wie jaki liści wsadził do puszeczki ” pewnie nastała era Szmukiera” Dogadali się z księdzem na przeróbkę krzyża tylko nie potrafili się dogadać by położyć kostkę na skrawku dzialki
  przed placem kościelnym tez “w trosce o piękno krajobrazu”

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *