pochmurnie
18°
16°
czwartek
fot. Gimnazjum we Włodowicach
Emerytowany Andrzej Jureczko nowym dyrektorem PPP w Zawierciu
07 sierpnia 2020 r. | 12:24
4

Miał zostać Wójtem, ale nie wyszedł do ludzi, nie spotykał się z wyborcami...wystraszył się, że może wygrać. Emerytowany dyrektor gimnazjum we Włodowicach - Andrzej Jureczko - bo o nim mowa - 1 sierpnia objął stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zawierciu.

Powodzenia dla emeryta.

PAWEŁ GĄSIORSKI
4 odpowiedzi na “Emerytowany Andrzej Jureczko nowym dyrektorem PPP w Zawierciu”

 1. "Dyrektor" pisze:

  Był jedynym kandydatem w konkursie, nie otrzymał wymaganej liczby punktów, to mu dano powieżenie, śmiech na sali…

  14
  3
 2. Ojj pisze:

  Zjedzą go tam te kobiety w Ppp

  10
  5
 3. Uczeń gimnazjum pisze:

  To jest dobry człowiek.! Da sobie radę !

  7
  12
 4. kazik pisze:

  No niesamowite! Jesli ktoś jeszcze nie wie to cytuję słowa nasz supera Andrzeja ” urodziłem się po to żeby być dyryktorem”. Jak się okazuje nawet na emeryturze. Jeszcze mu mało! Czyżby w całym powiecie nie było osoby wykształconej, posiadającej kwalifikacje do pracy w szkole specjalnej? Szkoda że powiązania kumpelskie znowu wzięły górę nad kompetencjami i PRAWEM.

  15
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *