zachmurzenie duże
czwartek
Dziwne ruchy Szmukiera
23 lipca 2018 r. | 10:49
9

Uwaga Mieszkańcy. Wójt Adam Szmukier na zakończenie swoich ośmioletnich rządów i na pożegnanie z urzędem przystępuje do sporządzenia dziewięciu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obszarów: Włodowic, Morska, Huciska, Góry Włodowskiej, Rudnikach, Skałki, Rzędkowic, Zdowa i Parkoszowic.

Szczegóły znajdziecie w ogłoszeniu poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
9 odpowiedzi na “Dziwne ruchy Szmukiera”

 1. mieszkanka Rudnik pisze:

  Skąd taaaaaaka pewność ze to koniec rządów Adama Szmukiera? Wyborów jeszcze nie było!!!

  11
  18
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Prosiłam żeby nie wypowiadać się w moim imieniu!!! Swoją drogą zgadzam się z przedmówczynią. Wyborów jeszcze nie było więc skąd słowa: pożegnanie z urzędem?

   3
   21
   • mieszkanka Rudnik pisze:

    Ja przepraszam ale też jestem mieszkanka Rudnik i w niczyim imieniu tylko w swoim się wypowiadam. Nie jestem żona wojta i nawet nie mam zamiaru na niego głosować. Jednym słowem nie jednemu psu Burek. Prawdziwe Rudniki na niego mam nadzieje nie zagłosują. Napisałam tak żeby przestrzec.

    23
    4
    • operacyjny pisze:

     Na obecnego wójta to tylko zagłosuje mieszkankaRudnik ale nie wiadomo czy na tak czy na nie bo i on a mu nie wierzy bo w gminie dookoła sporo ładnych kobiet się kręci. Na wójta mogą głosować tego obecnego pozytywnie na tak ale tylko w referendum żeby go odwołać nieudacznika jednego z funkcji wójta

     24
     3
 2. max pisze:

  a kto ma na niego głosować? wieśniaki z rudnik, jajcogrodzy czy może wazeliniarze i konfidenci z rady gminy?

  26
  6
 3. Piut pisze:

  szmukier nie ma szans

  24
  4
  • operacyjny pisze:

   Szmukier jeszcze na odchodne kolesiom działki poprzekształca z rolnych na budowlane i zrobi na tym spory ineteres i prywatną kasę nabije cwaniak jeden.Co to za partacz jeden i wyzyskiwacz pieniędzy gminy nic nie zrobił tylko cały czas kluczy

   26
   2
   • topielec pisze:

    ta ku….wa z Mrzygłodu rzeczywiście wszystko przekształca ale wyciągniemy jego brudy z Komisarjatu w Myszkowie i zapytamy : BACZNOŚĆ i frajer ucieknie.
    Jesteś dupku z Mrzygłodu i cię już lubimy na amen.

    7
    1
 4. znajoma pisze:

  dot. dupka z Mrzygłodu: zapytaj tych co pracowali w Komendzie Wojewódzkiej
  kto dupa wyciągną z komisariatu do KW Katowice i mu zawdzięcza awanse. Jak dobrze pomyślisz to odgadniesz mieszka w sąsiedniej miejscowości opowie jak z niego był orzeł .

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *