zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Rudnikach
30 stycznia 2019 r. | 10:59
15

Dziś na Zebraniu Wiejskim tj. 30.01.2019 roku dokonacie wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Rudniki. Zebranie Wiejskie rozpocznie się o godzinie 18.00 w Remizie OSP Rudniki. Przewodniczącym zebrania będzie Zbigniew Zając, który jest Radnym i w ogóle nie interesuje się potrzebami mieszkańców Rudnik. Mieszkańcy Rudnik przebudźcie się w końcu. Poniżej macie informację że wszyscy wasi Radni z Rudnik nie składają ŻADNYCH WNIOSKÓW DO BUDŻETU CZYLI PRZEZ 4 LATA 4 RADNYCH NIE ZROBIŁO DLA WAS NIC!!!  Co gorsza wy macie Wójta mgr Adama B. Szmukiera z Rudnik i jesteście  Sołectwem zapuszczonym i zaniedbanym. Jak wy jako mieszkańcy możecie sobie na to pozwolić. Podziwiam waszą opieszałość i dopuszczenie do takiej arogancji ze strony Wójta jak i Radnych. Pamiętajcie o mądrym wyborze bo kadencja teraz trwa 5 lat. Poniżej publikuję dowody poświadczające totalne olewanie przez CZWÓRKĘ RADNYCH Z RUDNIK spraw i polepszenia bytu mieszkańców Sołectwa Rudniki przez że tych Radnych tj.

ZBIGNIEW ZAJĄC, WITOLD ZACŁONA, BOGUMIŁA MACIĄŻEK, KRZYSZTOF SEWERYN

 

DARIUSZ SZLĘK

 
15 odpowiedzi na “Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Rudnikach”

 1. Robert pisze:

  To po co są radni z Rudnik w Radzie Gminy Włodowice.Oni rzeczywiście nic nie robią i nie myślą o Rudniczankach i Rudnicznach

  14
  5
 2. Nn pisze:

  Co racja to racja, przez 4 lata Rudniki nie miały żadnych potrzeb (w oczach radnych), ale co to ma do tematu, czyli wyboru sołtysa?
  I dlaczego zdjęcie podglądowe jest takie? Znowu wpis ma prowokować gównoburze ?

  17
  6
 3. Mieszkaniec pisze:

  A wiadomo jakie wyniki w Hucisku i Górze???

  2
  1
  • Nn pisze:

   No właśnie, tej informacji portal już nie przekaże…

   4
   4
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Sołtys Huciska to Stanisław Mus
   Sołtys Góry Włodowskiej- kolonia to Piotr Opałka
   Podamy wyniki wyborów na Zebraniach Wiejskich bardziej szczegółowe łącznie z członkami Rad Sołeckich. Troszkę cierpliwości bo wybieramy się ze sprzętem wideo do nagrania Zebrania Wiejskiego w Rudnikach.

   10
   3
 4. Dzban pisze:

  Jak prawie każdy artykuł na tej stronie. W tym jeszcze bawi mnie oznaczenie na czerwono i użycie drukowanych liter, bo gdyby tego nie było to bym nie wiedział o czym jest artykuł ?

  7
  10
  • Robert pisze:

   A ty debilu dzbanie nawet podpisać się nie umiesz. Ty w Milicji służyłeś.Twoja żona gasi światło w lodówce,czy sprawdzasz to.Po co durszlaku czytasz te artykuły.To nie godzina milicyjna i nikt cię tutaj nie zaprasza.Zapytaj Edyty czy światło w lodówce wyłączyła.

   9
   10
 5. NIEZNANY rudnik pisze:

  to po co som radni by kase brac

  8
  6
 6. Znerwicowany pisze:

  To ci wszyscy radni z Rudnik w latach 2014 2015 2016 2017 2018 nie złożyli żadnego wniosku ani interpelacji to co oni tak rzeczywiście robią

  9
  4
 7. IDK pisze:

  Jestem ciekaw czy coś to zmieni :/

  Rudniki są zaniedbywane, bo tu nic w się nie ma. Brak działań na rzecz wsi z powodu braku zysków. A mieszkańcom jak widać to nie przeszkadza.
  To smutne.

  8
  5
 8. Mietek pisze:

  A komu się nie podoba wybór pani Ilony na sołtysa że tak minusy dodaje . Ona więcej roboty robi niż ten Zając,Zacłona,Maciążek,Seweryn

  7
  4
 9. Radni stoją z założonymi rękami pisze:

  Nic dziwnego, bo na radna Maciazek głosowały tylko rodziny kola gospodyń wiejskich, dalej będzie ploty podpierać

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *