zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Morsku
31 stycznia 2019 r. | 08:59
20

Dziś na Zebraniu Wiejskim tj. 31.01.2019 roku dokonacie wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Morsko. Zebranie Wiejskie rozpocznie się o godzinie 18.00 w Remizie OSP Morsko. Przewodniczącym zebrania będzie pani Dagmara Derdoń-Wicepolska. Szanowni mieszkańcy zwróćcie uwagę że wasz poprzedni Radny i zarazem Przewodniczący Rady Gminy we Włodowicach ALOJZY LEŚNIAK, nie dbał w ogóle o wasze sołectwo i poprawę warunków mieszkańców w taki sposób, że prawie w ogóle nie składał wniosków do budżetu Gminy Włodowice i inwestycji na waszym terenie sołectwa nie brano pod uwagę z zakładanym budżecie, ponieważ nie było wniosków. Złożył wasz były Radny Alojzy Leśniak w roku 2013 wniosek na rok budżetowy 2014 jeden wniosek ale pod względem merytorycznym to nie spełniał on warunków określonych jaki ma zawierać wniosek do budżetu gminy. W tym nazwijmy to jedynym "wniosku" Radny Leśniak zastanawia się gdzie podmioty gospodarcze odprowadzają podatki? W drugiej części możemy się dowiedzieć że Wójt Gminy Włodowice mgr Adam B. Szmukier sprzedał działki Sołectwa Morsko i niejako Radny Leśniak w ramach rekompensaty domaga się inwestycji w Sołectwie Morsko ale nie określił ten Radnych jakiego rodzaju mają to być poczynione inwestycje. Pamiętajcie że wybieracie teraz organy na 5 lat. Kadencja będzie trwać od 2019-2024.

Dokonajcie mądrego i rozważnego wyboru bo wasze Sołectwo Morsko zostało zaniedbane przez wiele lat i ciężko jest nadrobić stracony czas, gdzie środki unijne już zostały wykorzystane i nie ma już pieniędzy z  Unii na inwestycje.

Poniżej zamieszczam dokumentację dotyczącą czteroletniej nieowocnej pracy na rzecz społeczności Sołectwa Morsko przez Radnego Alojzego Leśniaka.

 

DARIUSZ SZLĘK

 
20 odpowiedzi na “Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Morsku”

 1. Restor pisze:

  Ch*,dupa i kamieni kupa.tyle w temacie tego co się dzieje w Morsku i reprezentacji tej wsi.

  9
  5
 2. xero pisze:

  Wyszło szydło z worka – czyli przez ostatnią 4-letnią kadencje były już radny o NIC się nie starał, a skoro przez te 4 lata o nic się nie wystarał, to co takiego zrobił przez 3 kadencje?? Odpowiedź nasuwa się sama NIC. Poza tym widać jak miejscowość jest zaniedbana, ciekawe z czyjej winy?

  16
  5
 3. Mieszkaniec pisze:

  Czyli w Morsku przez 4 lata nic nie zostało zrobione? To wy chyba ślepi jestescie.

  9
  7
 4. Morszczanin pisze:

  żeście wybrali se ostatnio Alojza to nie płakać teraz. Płakać to bedzieta przez nowa radną która ma w dupie was i Morsko

  10
  8
 5. Janik pisze:

  Morszczanin ty chyba jesteś z grupy poparcia Szmukiera

  7
  8
 6. Mors pisze:

  Drodzy Państwo !!! W budżecie na 2019 rok zaplanowana jest budowa wodociągu w Morsku oraz przebudowa ul. Krotkiej i Turystycznej . A reprezentant Morska nie poparł budżetu , w którym przewidziane są te inwestycyje.

  13
  7
  • morsko pisze:

   Wodociąg w Morsku był już ujęty w zeszłorocznym budżecie Gminy na 2018 i co był zrobiony NIE oby tylko teraz Szmukier nie unieważnił przetargu albo żeby ten rurociąg nie był zrobiony przez taką firmę jak w Górze Włodowskiej, bo Morsko takiej fuszery nie chce. A głosowanie nad budżetem byle tylko zagłosować, gdzie Pani skarbnik gminy sama powiedziała, że ten budżet będzie wielokrotnie zmieniany i poprawiany a jak poprawiany to już wiemy jak to było w latach ubiegłych.

   10
   3
  • Sasiad pisze:

   Na sołtysa najlepsza Wicepolska!!!Tylko Ona!!!!

   8
   7
  • karo pisze:

   To jak budżet gminy jest taki dobry to dlaczego nie uwzględniono rezerwy w budżecie na budowę drogi Morsko-Włodowice itp. o którą wnioskowała P. Stróżecka. A Jeśli zarząd dróg powiatowych wyjdzie z taką propozycją remontu drogi powiatowej z morska do włodowic to gmina nie będzie partycypować w budowie, bo oczywiście powiedzą, że środki nie są zabezpieczone w budżecie gminy na ten cel.

   10
   6
 7. Morszczanin pisze:

  Dobrze mówisz tylko napisz że to nowa radną nie podniesła ręki

  11
  7
 8. Mieszkaniec pisze:

  Przez ostatnią kadencję rzeczywiście słabo. Ale pisać, że nic przez wszystkie kadencje nie zrobił. Wodociąg za jego kadencji wymieniony. Inwestycje w remizie też oraz droga od Włodowskiej. Mogłoby być lepiej, ale nie nic. Pani Sołtys też sporo wniosków złożyła, ale tym się Pan Szlęk nie zainteresował.

  8
  8
  • Andrzej pisze:

   Bo rolą pana Szlęka jest oczernianie ludzi a nie żetelne przedstawienie faktów

   9
   8
   • ABC pisze:

    Brawo Andrzej!!! Ludzie przejrzyjcie na oczy! Ten portal to jeden wielki hejt na czele z tzw.redaktorem Szlękiem,który z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego!!!!!!! To po prostu zwykły cwaniaczek.

    8
    7
  • ???????? pisze:

   Pani sołtys Litości Litości większość Morska pokazała jej miejsce w wyborach do rady czyż nie.

   3
   6
   • Morszczanin pisze:

    Kto pokazał baranie jeden rodzina Stróżeckiej. Jak nie pasuje to co robi Pani sołtys wystartuj w wyborach i narób więcej i bedziem ciebie chwolic

    11
    3
    • ???????? pisze:

     NIE pasuje baranie morszczanin bo ta Pani nic ale to nic nie zrobiła nawet się wysłowić się nie potrafi.
     PS. i nie żadna rodzina z Panią S. pudło baranie.

     6
     8
     • Andrzej Wicepolski pisze:

      Kolego lub koleżanko jeżeli zarzucasz komuś że nic nie zrobiła dla Morska to otwórz oczy to po pierwsze. Po drugie wygraj dzisiejsze wybory i udowodnij jaki to jesteś zaradny.
      A po trzecie jeżeli kogoś obrażasz rób to pod własnym nazwiskiem o ile masz na tyle odwagi. Miłego popołudnia

      17
      6
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Pokazałem jedynie co zrobił Radny i zarazem Przewodniczący Rady Gminy Włodowice ALOJZY LEŚNIAK
   Co do obecnej pani Sołtys nie wnoszę zastrzeżeń a to mieszkańcy mają zadecydować kogo chcą mieć za Sołtysa Morska.

   10
   3
 9. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Sołtysem Morska została ponownie pani Dagmara Derdoń-Wicepolska

  GRATULUJĘ

  11
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *