zachmurzenie duże
czwartek
Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Hucisku
28 stycznia 2019 r. | 14:30
7

Dziś na Zebraniu Wiejskim tj. 28.01.2019 roku dokonacie wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Hucisko na kadencję 2019-2024. Zebranie Wiejskie rozpocznie się o godzinie 18.00 w Świetlicy Wiejskiej przy ul.Skalny Widok. Pamiętajcie że kadencja jest teraz 5-cio letnia. Dokonajcie właściwego wyboru i zapytajcie waszego poprzedniego Sołtysa ile on sam osobiście co roku składał wniosków do planowanego budżetu Gminy Włodowice odnośnie inwestycji na terenie Sołectwa Hucisko? Poniżej macie informację Wójta Szmukiera jakie wnioski były składane do Urzędu Gminy we Włodowicach w poszczególnych latach. Widzę że wy mieszkańcy Sołectwa Hucisko nie chcecie po prostu prawie żadnych inwestycji na terenie Sołectwa Hucisko. Czas chyba na zmiany i na rozwój bo Dofinansowania Unijne już przeszły wam koło nosa. Żeby Sołtys razem z Radna za 4 całe lata złożyli jeden wspólny wniosek to źle to świadczy o reprezentantach Sołectwa Hucisko. Chyba że Sołtys składał jakieś odrębne wnioski pisemnie  bo wnioski w formie ustnej nie mają zastosowania w prognozie budżetowej.

 

DARIUSZ SZLĘK

 

 

 

 

 
7 odpowiedzi na “Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Hucisku”

 1. Obiektywna pisze:

  A czy dzisiaj wójt Adam będzie wzywał policje jak ostatnio na takim zebraniu wsi Hucisko pojawił sie patrol policji i legitymowali mieszkańców

  13
  7
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Oczywiście że wczoraj punktualnie tuż przed godziną 18 był i przejeżdżał patrol Policji z Zawiercia i był w pogotowiu ale najwidoczniej Wójt mgr Adam B. Szmukier zrozumiał że nie ma sensu wszczynać awantury podczas nagrywania materiału wideo na Zebraniu Wiejskim .

   8
   6
 2. Ślązak pisze:

  Społeczeństwo a znaczy się mieszkańcy Huciska to ludzie , którzy umieja prosić nas obcych tam rezydujących o pomoc w różnego typu sprawach a głównie w pomocy medycznej na Śląsku.Z drugiej zaś strony to ludzie,którzy nie umieją się zrewanżować i być pomocnym jeśli my obcy zwracamy się o załatwienie spraw sąsiedzkich i międzyludzkich.Pozdrawiam lekarz.

  14
  11
  • Werty pisze:

   To za to że go leczysz na Śląsku to ma ci w podziękowaniu cielaka przyprowadzić czy co ,bo nie bardzo kumam .

   12
   12
   • Ślązak pisze:

    Nie lubię takich ripost a co do cielaka to renty się za cielaka nie da załatwić jeśli mam być bezpośredni.Proszę mnie więcej nie prowokować dla dobra ogółu.

    8
    8
 3. Xxx pisze:

  I kto zostal sołtysem w hucisku?

 4. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Sołtysem Huciska został ponownie wybrany Stanisław Mus na kadencję 2019-2024

  GRATULUJĘ

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *