bezchmurnie
12°
wtorek
Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Górze Włodowskiej-wieś
04 lutego 2019 r. | 12:52
5

Dziś na Zebraniu Wiejskim tj. 04.02.2019 roku dokonacie wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Góra Włodowska-wieś. Zebranie Wiejskie rozpocznie się o 18.00 w Remizie OSP w Górze Włodowskiej a Przewodniczącym zebrania będzie były Radny Rady Gminy Włodowice i kończący zarazem kadencję Sołtysa 2015-2019 SŁAWOMIR ŁYSZCZARZ. Drodzy mieszkańcy dokonajcie właściwego wyboru a tym bardziej dlatego że teraz kadencja będzie trwała przez 5 lat od 2019-2024. Przez wiele lat wasze interesy były zaniedbywane  zarówno przez Wójta Szmukiera jak  Sołtysa i zarazem Radnego z waszego Sołectwa Sławomira Łyszczarza. Nie poprawili oni w sposób znaczący waszych warunków w waszej codziennej egzystencji a do tego są oni powołani i temu mają służyć. Na dowód tego publikuję o jakie inwestycje wnosił do budżetu Gminy wasz Sołtys Sławomir Łyszczarz w poszczególnych latach. Muszę stwierdzić że prawie nic nie wniósł do tego budżetu odchodzący Sołtys. Dlaczego wy jako mieszkańcy macie płacić tak drakońsko wysokie opłaty za wodę, bardzo wysokie opłaty za odbiór śmieci, dlaczego musicie poruszać się zaśnieżonymi drogami, dlaczego musicie poruszać się dziurawymi drogami, dlaczego musicie poruszać się ruchliwymi jezdniami gdzie nie macie wybudowanych ani nie zaprojektowanych chodników, dlaczego nie macie rozwiniętej komunikacji zbiorowej, dlaczego macie nieoświetlone w sposób należyty ulice wieczorami? Będziecie dzisiaj na Zebraniu Wiejskim to pytajcie o to wszystko odchodzącego Sołtysa Sławomira Łyszczarza i Wójta mgr Adama Szmukiera. Zapytajcie Wójta Szmukiera o dziurawy i awaryjny zmodernizowany wodociąg.

 

DARIUSZ SZLĘK

 
5 odpowiedzi na “Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Górze Włodowskiej-wieś”

 1. Marek pisze:

  A kogo wybrali wreszcie na sołtysa Hub i czy nie daj Boże został nim ponownie łyszczarz

  9
  3
 2. Góra Włodowska pisze:

  Sołtysem została Malwina Grabowska.

  6
  5
 3. Marek pisze:

  Jakie to szczęście że tego łyszczarza już nie będzie.Stawiam dzisiaj piwo wszystkim chętnym.Pani Malwino mam nadzieję że wreszcie coś w naszym sołectwie się wreszcie zmieni.Podstawa to jest że nie ma już łyszczarza.

  7
  2
  • Góra Włodowska pisze:

   Mogł pan wczoraj być na wyborach i postawić piwo wszystkim którzy głosowali na Malwine ale trochę by to pana wyniosło bo miała 21 głosów a Łyszczarz 16.
   Nareszcie zmiana po tylu latach. Teraz żądza kobiety u nas 🙂

   7
   3
 4. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Dobrze się stało.

  GRATULUJĘ PANI MALWINO!!!

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *