bezchmurnie
18°
12°
wtorek
Dyrektor CUW przegrała ze mną przed SKO w Częstochowie!
07 września 2018 r. | 11:15
4

Nie tylko Wójt Adam Szmukier przegrywa ze mną przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Podobnie jak Szmukier, przegrała ze mną Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Włodowice - Jolanta Janoska. Nie wiem czym CUW korzysta z tego samego prawnika co gmina, ale nie jest on najwyższych lotów. O co chodziło tym razem? O nagrody, jakie CUW przyznał swoim pracownikom.

Decyzję SKO w Częstochowie możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
4 odpowiedzi na “Dyrektor CUW przegrała ze mną przed SKO w Częstochowie!”

 1. mennel pisze:

  ło a co to za jednostka co nagrody se przyznają

  14
  2
 2. Rybka pisze:

  Jolanta to głupia pipa z Gołuchowic a tam droga jest bez przejazdu czyli litera T i pani Jola to TRĄBA

  9
  18
 3. Malwina Janoska pisze:

  Ale farsa! Wyczuwam znajomy sarkazm, aż mi się przypomniał klimat gimnazjalnych apeli… Łezka w oku się kręci, niee, w sumie bardziej jest to śmiech przez łzy. Szkoda, że zamiast nazwiska autora w nicku Bogu ducha winna rybka. Szkoda, że zabrakło odwagi się podpisać. Po pierwsze odwagi, po drugie niestety kultury. Polecam tę “pipę z Gołuchowic”, prowadzi z tego świetne kursy, sama kończyłam. A tak przy okazji, mieszkańcy z Gołuchowic powinni się chyba na Pana magistra obrazić. Ja wiem, że królowa nauk jest tylko jedna, ale alfabet rzecz elementarna, a droga w Gołuchowicach w kształcie owszem literki, ale “Y” xD

  15
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *