zachmurzenie duże
czwartek
materiały wyborcze
Dorota Wnuk – biedna nie jest
12 października 2018 r. | 10:29
24

51-letnia Dorota Wnuk to radna powiatu zawierciańskiego - członek zarządu powiatu, z zawodu księgowa i kandydat na Wójta Gminy Włodowice. Wnuk posiada 200 000 zł oszczędności wspólnie z mężem, dom 174m2 o wartości 280 tys. zł, mieszkanie 45m2 o wartości 195 tys. zł, dom 110m2 o wartości 100 000 zł, cztery działki budowlane o wartości 320 000 zł.

W ubiegłym roku z tytułu umów, diet i pracy łącznie zarobiła 102 540 zł.

Jej oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
24 odpowiedzi na “Dorota Wnuk – biedna nie jest”

 1. MIESZKANKA GMINY pisze:

  dobre 70 tys. pożyczyła od siostry na budowę domu a na koncie samych oszczędności ma 200 tys.

  10
  19
 2. cynbole pisze:

  naucz się czytać cynbole pożyczka dla siostry , ale nasza skromna sąsiadka sobie żyje i po co jej to wujtowanie

  18
  5
 3. Rudnikipl. pisze:

  TAk naszego wójta nie przebije

  22
  13
 4. Sąsiadka pisze:

  No i co w związku z tym, że “biedna nie jest”? Na wójta mają kandydować tylko biedni? Czy ludzie, którzy swoją osobą, pracą, doświadczeniem i gospodarnością mogą wkońcu zrobić coś dobrego dla gminy? Oby było lepiej.
  Ps. Chcemy chodniki!!!! Wszędzie! Z wsi do wsi by było bezpiecznie!!!!

  30
  22
 5. Mieszkanka Włodowic pisze:

  Niektórzy startują ,żeby dorobić sobie do emerytury mundurowej.

  26
  22
 6. Kawa z mlekiem pisze:

  Uwazam ze piszą tu same dzieci z przedszkola. Pracujesz masz kase nie pracujesz nie masz kasy takie zycie aaaa,pozatym poczytajcie sobie ile teraz wojtowie, burmistrzowie i prezydenci będą zarabiac,no nie tyle co teraz mają za tej kadencji, to tak na marginesie.
  PS. POGODA JEST ŚWIETNA,WARTO IŚĆ NA KIJE.

  21
  15
 7. Rudniczanka pisze:

  ciekawe ile się dorobiła na tym co robi z dziećmi wyjazdy , bo za darmo nic nie ma a ona cały czas poświęca się żeby ją było widać z księżmi też trzyma , coś tu śmierdzi

  32
  23
  • Kryształ pisze:

   Komentarz typu dziecka ze żłobka . Przyjdź kochana to dorobisz sobie, ksiądz Ci odpali a dzieci dadzą napiwki a rodzice zafundują Tobie i rodzince niezłe wakacje i feriie. PYTANIE DLACZEGO CIĘ NIE MA!!!

   19
   12
 8. Mieszkanka w pisze:

  Przynajmniej kobieta bedzie uczciwa a nie jak inni radni czy wójt worek pusty bez dna a to na wyngiel brakuje…

  24
  25
 9. ONA pisze:

  Tylko nie ona bo z koleżanką to nie chcę mówić co zrobi z gminą tylko nie kobieta na w€jta 1 kobieta już była i się nie sprawdziła

  28
  20
  • Rita pisze:

   Właśnie jedna kobieta już była i się sprawdziła jak na tamte czasy, bez dofinansowań unijnych itp. Wójtowanie nie jest domeną mężczyzn! Komentarz godny zaścianka,doprawdy.

   6
   5
 10. Mieszkanka Włodowic pisze:

  Moje zdanie ma ten temat jest następujące…
  Nie każda kobieta jest taka sama, operatywna, kompetentna i uczciwa w stosunku do ludzi. Każdemu trzeba dać szansę, a może akurat ta kobieta zrobi więcej niż poprzedni wójtowie?
  Obecny wójt nagle przed wyborami zaczął robić skromne chodniki, plac zabaw dla dzieci i renowację rynku…po co??? Dlaczego nie robił tego wcześniej? Po to aby było widać że coś robi i żeby na niego głosować, nawet podsklepowych panów przekupuje rano piwem. To jest chore i śmiechu warte. Pora to zmienić!
  Sama jestem matką dzieci uczących się w szkole dlatego też mówię głośno: POTRZEBA PILNIE CHODNIKÓW WSZĘDZIE PRZY DROGACH ABY BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH DZIECI BYŁO NAJWAŻNIEJSZE. TO JEST SPRAWA PRIORETYTOWA. ZRÓBMY COŚ CO POMOŻE ZAPOBIEC JAKIMŚ NIESZCZĘŚLIWYM WYPADKOM.

  18
  22
 11. arti pisze:

  A co ta Pani jako radna powiatowa zrobiła dla gminy Włodowice? Jest ktoś w stanie odpowiedziedz na moje pytanie?

  33
  13
 12. Rita pisze:

  Przede wszystkim to jej mąż, magister inżynier, od lat zapiernicza jak wół! I nie jest to praca przy biurereczku! Dzieciaki wychowali tak,że tylko pozazdrościć! Skąd tyle jadu?!

  20
  22
  • obserwator pisze:

   wychowali?! raczej wytresowali -na wychowani trzeba mieć czas, a nie od świtu do nocy gonić za kasą, której wciąż mało i mało, chociaż setki tysięcy na koncie.
   Mgr inż. uczciwą pracą się nie dorobił majątku.
   Praca przy biureczku może być łatwa i przyjemna tylko w państwowych instytucjach -masz ZUS zapłacony , urlop się należy i nawet zachorować możesz. Popracuj u prywaciarza za biureczkiem, np. w biurze rachunkowym, to się przekonasz jaka to praca.

   7
   3
 13. Emil pisze:

  Piszą po to zeby ludzi podburzać wiedzą ze pani Wnukowa jest dobrą mądrą pełną energii kobietą i ze przegrywają czasem trzeba wiedzieć kiedy usunąć się w cień to juz 8lat dajmy jej szanse.

  18
  20
 14. A pisze:

  Proszę przyprowadź dziecko lub wnuka na skauting to zobaczy pani ile takie spotkania kosztują, moje dzieci korzystają od pięciu lat, nikt od mnie nie wziął za to złotówki, jestem bardzo zadowolona, A

  18
  18
 15. Zdowianin pisze:

  Pozdrawiamy że zdrowa tą panią to istne zło i karierowiczka. Pani Doroto zebranie było super ja pa pani jechali. Druga kobieta to już by sobie dała pokój a ty nadal napuszczasz na wuja i to taka nienawiść. Daj sobie siana kobieto.

  17
  9
 16. Mieszkanka Włodowic pisze:

  Czy ona ma tak mało włosów ?

  14
  8
 17. Obserwator z boku pisze:

  Zapewne włosów jak również rozumu ma więcej od Ciebie

  4
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *