pochmurnie
15°
13°
wtorek
Dlaczego wójt mgr Adam B. Szmukier ukrywa wyższe wykształcenie
15 lutego 2019 r. | 06:50
18

Po licznych informacjach od moich czytelników odnośnie wykształcenia wójta mgr Adama B. Szmukiera postanowiłem sprawdzić u źródła i zapytać wprost samego wójta. Ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem decyzję odmowną gdzie dotąd jeszcze nikt nie odmówił mi udzielenia odpowiedzi na tak proste pytanie. Co chce ukryć wójt Szmukier i czego się wstydzi że nie chce podać jaką szkołę wyższą ukończył i kiedy  jak i też nie chce się pochwalić dyplomem.Dla każdego z nas otrzymanie promocji do następnej klasy to była radość a pokazanie cenzurki rodzicom skutkowało pochwałą jak często też otrzymywało się różnego rodzaju nagrody.Każdy z nas był dumny odbierając właśnie świadectwa z promocją do następnej klasy, każdego rodzaju zdawanych egzaminów i konkursów. Dlaczego wójt mgr Adam B. Szmukier nie chce właśnie pokazać swoich osiągnięć i podzielić się z nami swoimi osiągnięciami gdzie na różnych spotkaniach jego przemowy są takie krasomówcze z różnymi epitetami i porównaniami. 

Zwróciłem też jeszcze uwagę na jeden aspekt sprawy posługiwania się przez wójta Adama B. Szmukiera inicjałem drugiego jego imienia tj. "BOGDAN" na oficjalnych pieczęciach jak i wielu innych przypadkach. Wójt Szmukier ma na imię Adam i nie ma drugiego imienia, które mogłoby być używane tak jak np. Jan Maria Rokita. Nie wiem dlaczego wójt Szmukier używa skrótu to jest inicjału  "B."  drugiego imienia z metryki urodzenia BOGDAN. Uważam że to jest niedorzeczne, dziecinnie śmieszne, zabawne i chyba taka nowość o rozmiarze krajowym. Równie bezpodstawnie wójt Szmukier mógł przed członem nazwiska dodać sobie bezprawnie przedrostek  "von"  a siedziba jego jest zlokalizowana w pobliżu Pałacu we Włodowicach a więc w ocenie wójta Szmukiera byłoby to zgodne.

Poniżej możecie się zapoznać z decyzją odmowną.

DARIUSZ SZLĘK
18 odpowiedzi na “Dlaczego wójt mgr Adam B. Szmukier ukrywa wyższe wykształcenie”

 1. Maria pisze:

  Panie Dariuszu, zapewne pan wójt nie ma ochoty ani obowiązku dzielenia się z panem takimi informacjami. Zwłaszcza, że wójtem może zostać przysłowiowy ‘chłop oderwany od pługa”. To są naprawdę pierdoły. Czy udzieli Pan natomiast odpowiedzi na zadane pytanie: pałac jest mieniem komunalnym gminy czy własnością skarbu państwa? I czy ma Pan wiedzę, iż tylko w tym pierwszym przypadku może być sprzedany, bynajmniej nie po cichu, lecz za zgodą naszych radnych? Jeśli coś się zmieniło, proszę nas poinformować a nie spekulować.

  7
  15
  • Zaangażowana pisze:

   Biorąc pod uwagę nawet tutaj w tekście, że wójt w oficjalnym podpisie używa skrótu mgr wskazuje na to ,że wykształcenie wyższe ma ,więc autor tekstu trochę gubi się w tym co pisze, widać, że na siłę szuka sensacji jednak brak mu już pomysłów i publiki.

   8
   12
 2. Zaangażowana pisze:

  Szkoda, że autor artykułu nie pełni funkcji publicznej, bo biorąc pod uwagę jego składnię i poziom “artykułów” rodzi się wiele pytań o jego wyształcenie… Natomiast wójt w oficjalnym podpisie używa stopnia wskazującego na to, że nie ukrywa wyższego wykształcenia.

  6
  12
  • BLAZA pisze:

   Od tego należy zacząć że Szmukier się wstydzi przyznać do faktu że raz nie zdał z klasy do klasy i za to mu jest wstyd.Pierniczycie tyle a to Szmukier byl nieudacznikiem ale lizusem i go przepychali z klasy do klasy.To taka z tego wójta melepeta

   12
   6
 3. Maria pisze:

  Otóż to.Myślę, że pan redaktor też powinien, na zasadzie modnego ostatnio symetryzmu, udzielić nam informacji, jakież to studia dziennikarskie ukończył, może chociaż pomaturalne (jeśli matura jest, naturalnie). Mam nadzieję, że jako dziennikarz, niemalże śledczy, odpowie nam szczegółowo w sprawie pałacu.

  9
  12
  • Zaangażowana pisze:

   Sądzę, że odpowiedzi raczej się nie doczekamy, bo Pana pseudodziennikarza interesuje jedynie osoba Pana wójta.Zwolennikiem wójta również nie jestem ale to co wypisuje Pan Szlęk i co rusz to jego “nowe artykuły ” ( o ile można ten tekst nazwać artykułem, bo zazwyczaj informacje w nim zawarte pojawiają się na zasadzie kopiuj-wklej ten sam tekst plus dodane kilka nowych zdań w odstępie kilku dni,o prymitywnej składni już nie wspominając).Pan “Redaktor” niczym Detektyw Monk co rusz to nowe poszlaki znajduje na temat Wójta Złoczyńcy.

   10
   12
   • BLAZA pisze:

    Ale wójt jest głupi to chłop dobrze pisze o głupku czyż nie

    12
    6
    • Maria pisze:

     Proszę Pana, to dobrze, że jest ktoś , kto patrzy mu na ręce, wszak krytyka czyni mistrza ;-). Szkoda tylko ,że w takim stylu i w dodatku nierzetelnie. Nie odpowiada na niewygodne pytania, obraża, o blokowaniu i usuwaniu komentarzy nawet nie wspomnę. 🙂

     8
     10
 4. Zaangażowana pisze:

  Patrząc na nagłówki artykułów na tej stronie powinien Pan “Redaktorze” zmienić nazwę strony na “Z życia Wójta” bo informacji na temat Gminy i wydarzeniach z nią związanych to nie da się tutaj znaleźć.

  8
  12
  • Mędrzec pisze:

   Czytając pani wpisy jako zaangażowana to odnoszę wrażenie że pani jest spokrewniona z tym wójtem którego się tutaj opisuje.Podziwiam panią że bierze pani taki czynny udział zważywszy na fakt że nic pani się tutaj nie podoba.

   12
   8
   • Zaangażowana pisze:

    Wójta zwolennikiem jak już pisałam sama nie jestem, ale o ile się nie mylę, ta strona miała być poświęcona gminie Włodowice A nie prywatnemu życiu wójta,jako mieszkanka chciałabym się bardziej istotnych rzeczy dowiedzieć, choćby o tym co się dzieje w gminie, czy zaplanowane są jakies wydarzenia (są ferie ,może jakieś zajęcia dla dzieci ? ) , a jak na razie robi się z tej strony gminny pudełek , zwykły plotkarski portal.

    7
    9
    • Mędrzec pisze:

     Kultura we Włodowicach upadła bo cała kasa idzie na zawrotnie wygórowaną pensję dla wójta Szmukiera prawie 11 TYSIĘCY ZŁOTYCH CO MIESIĄC jak cię interesuje co dzieje się w gminie i czas odwołać tego wójta który jest niegospodarnym i niekompetentnym wójtem

     9
     6
 5. Janik pisze:

  No jak tu coś można zrobić jak wszędzie dookoła psy i ludzie z nimi związani.Wszędzie jest niebiesko.

  11
  5
 6. Maria pisze:

  Zabawna jest ilość minusów pod moimi komentarzami, Panie Darku :-D. Toćka w toćkę napisałam trzy posty wstecz i same plusy…pan “redaktor” nie doczytał i nie zaminusował. Słabe to bardzo. Wszak cóż złego jest w pytaniu o status pałacu?

  10
  9
  • RENATA pisze:

   Do Marii bierz kobieto dupe w troki i do urzędu POCZAWSZY od Pani Grażyny
   urząd czynny od 7
   najpierw ceremoniał parzenia kawy
   czyli mycie szklonek z poprzedniego dnia
   A CO DO PAŁACU TO ŚWIEZY TEMAT TO PAPIERY MAJA NA WIERZCHU
   TYLKO MOCNO TRZEBA DOCISNĄĆ WÓJTA BO ON WIE CO SIĘ DZIEJE Z PAŁACEM

   8
   4
 7. Poniatowski pisze:

  Marysia jedź do gminy i zapytaj wójta wprost

  8
  4
 8. Maria pisze:

  Pytam u źródła 🙂 wszak to nie od wójta wyszło info, iż chce podstępnie i po cichu sprzedać pałac,skoro tak jest, to przecież prawdy nie powie 😀 a pan redaktor na sto procent wie 🙂

  13
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *