bezchmurnie
12°
wtorek
Czy w Rudnikach może nastąpić katastrofa budowlana lub zamarznięcie osoby samotnej!
03 stycznia 2019 r. | 09:45
11

Na waszą prośbę i wielu interwencji osób dla których los ludzi samotnych nie jest obojętny a w szczególności w okresie zimowym postanowiłem zaprezentować jedną z samotnych osób mieszkających na terenie GMINY WŁODOWICE.

Pragnę nadmienić że prezentowany pan Andrzej pozostaje pod opieką GOPS-u we Włodowicach. Materiał zdjęciowy nie pozostawia żadnych złudzeń i pokazuje jak działa we Włodowicach Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i również pokazuje nam nie radzenie sobie zadań statutowych przez działającą Komisję ds Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Uzależnień ,która się mieści w budynku UG we Włodowicach i podlegają te dwie instytucje Wójtowi mgr Adamowi Szmukierowi. Sami zobaczcie materiał zdjęciowy poniżej.

DARIUSZ SZLĘK

fot. Dariusz Szlęk

fot. Dariusz Szlęk

fot. Dariusz Szlęk

 
11 odpowiedzi na “Czy w Rudnikach może nastąpić katastrofa budowlana lub zamarznięcie osoby samotnej!”

 1. Zbyszek pisze:

  Jest w naszym kraju znieczulica społeczna a już nie wspomnę o osobach ,które jak przeczytałem w informacji są odpowiedzialne za stan pokazany na zdjęciach to aż serce ściska gdzie osoby potrzebują natychmiastowej pomocy

  13
  5
  • Mieszkanka pisze:

   Serce ściska? Owszem ale to się trzeba brać za życie a nie tylko wódka. Są instytucje od tego typu problemów które maja za zadanie pomóc no ale nie zwalajmy wszystko na nie.Chyba po to w życiu pracujesz,dorabiasz się żeby potem godnie żyć. Taki stan rzeczy jest nie od dziś tylko jak daleko sięgam pamięcią.

   10
   8
   • Renia pisze:

    Oby ciebie franco życie nie pokarało i twoje dzieci nie zaznały takiej krzywdy i pokazania przez los i uważaj bo zbyt pewna jesteś siebie jak Putin

    7
    6
    • Mieszkanka pisze:

     Jak zes taka Samarytanka to przygarnij do siebie do domu.Ja ciężko zapierniczam żeby dzieciom moim lżej było w życiu,nie oglądam się żeby mi ktoś coś za darmo dał.A druga sprawa to jest moje zdanie i epitety “franco”proszę sobie darowac

     2
     2
 2. Ola pisze:

  Jestem strasznie ciekawa jak długo w takich warunkach mieszkał ten pan a raczej koczował?

  11
  4
  • Mieszkanka pisze:

   Całe życie. …bo całe życie co roboty się iść nie chciało tylko wszystko szło na przelew.A teraz najlepiej żeby Gmina gotowe gniazdko dala.gdzie był przez tyle lat żeby dom i siebie doprowadzić do takiego stanu.

   12
   8
 3. Ministrant pisze:

  Czy w Rudnikach chodzą ludzie do kościoła czy to już tam od wieków taka znieczulica społeczna panuje a kiedyś to osada górnicza była to szczęść Boże to chyba wiedzą co ty znaczy

  8
  3
 4. Monika Pałęga-Guzik pisze:

  A ja chciałam tylko nadmienić że jestem na bieżąco ze sprawą i ten reportaż jest już nieaktualny. Pan Andrzej ma teraz lepsze warunki, a wolontariusze dbają o niego, wyprowadzają go na prostą, a wielkie picie pana Andrzeja o dziwo stanowi piwo dziennie, piwo co dwa dni. Także spokojnie, wystarczy podać rękę i może być lepiej. Dziękuję pani sołtys Rudnik a także GOPS Włodowice za pomoc której udzielili. Choć jest jeszcze dużo do zrobienia w życiu tego pana to mogę powiedzieć że na przekór komentarzom ten pan jest bardzo spokojny i sympatyczny. Pozdrawiam

  6
  5
 5. Mieszkanka gminy pisze:

  Na początku nie było tego widać, natomiast po czasie da się zauważyć, ,że ta strona powstała po to, aby manipulować mieszkańcami Gminy Włodowice. Niemalże większość artykułów zamieszczonych na tej strony służy temu, aby wykreować jak najbardziej negatywne zdanie o Panu Szmukier i o całym Urzędzie Gminy Włodowice. Ciekawe, jak Pan Szlęk może wypowiadać się na temat naszej gminy nawet nie mieszkając w niej. Coraz to nowsze artykuły są już coraz bardziej nudne – autor bowiem tworzy z igły widły i przeważnie pisze o jednym i tym samym. Nie znając do końca prawdy stara się tak ułożyć fakty, aby potępić jak najbardziej człowieka lub daną działalność. Dziwię się, że jeszcze nikt go nie osądził, bo działa wbrew prawu i moralności. Jedna wielka MANIPULACJA

  7
  3
 6. Idzie na szkolenie pisze:

  Panie z OPS we Wlodowicach to przymykaly oko swego czasu na pewne meliny w gminie mimo anonimowych zgloszen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *