zachmurzenie duże
23°
20°
niedziela
Czołg T-34 odwiedził Włodowice!
01 sierpnia 2018 r. | 10:56
9

Po miesiącu od wydarzenia, Urząd Gminy Włodowice opublikował zdjęcia z Dni Gminy Włodowice. Przypominam, że główną atrakcją tegorocznych Dni Gminy Włodowice był przyjazd czołgu T-34.

Ogromne brawa dla Wójta Adama Szmukiera za sprowadzenie takiej atrakcji do gminy. Inni mają Dodę, jeszcze inni Kamila Bednarka, a Włodowice miały czołg T-34.

PAWEŁ GĄSIORSKI
9 odpowiedzi na “Czołg T-34 odwiedził Włodowice!”

 1. Anonim pisze:

  Mógł wycelować działo w kierunku gminy.

  15
  1
 2. mieszkanka Rudnik pisze:

  Skąd ta krytyka? Przecież pan, panie Gąsiorski robi to samo. Różnica polega na tym że gmina wydaje swoją gazetkę co kwartał a pan w miarę możliwości. Więc dlaczego pan dopiero teraz? Nie chciało się samemu marznąć ? Lepiej zrobić kopiuj wklej i dodać zgryźliwy komentarz! ?

  9
  9
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Pani Wójtowo ja mam nadzieję że ta durna gazetka Pani męża już nie będzie wydawana i rozprowadzana na terenie Gminy Włodowice !!!!!!!!!!! Pani Wójtowo to nie Gmina tą durną gazetkę Wójta Szmukiera wydaje tylko Urząd Gminy płaci mieszkańców pieniędzmi za wydruk tej gazetki i też dystybucję. Pani Wójtowo Cyrk z Włodowic już odjechał a teraz jest kolej na usunięcie CYRKU z Urzędu Gminy Włodowice.

  15
  5
 4. mieszkanka Rudnik pisze:

  Nie wiem co na to wójtowa ale ja się znowu uśmiałam z pana wypowiedzi. Jak zwykle trafność i sensowność w każdym słowie!!!

  4
  9
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Pani Wójtowo nie będę się tak już zwracał ale niech Pani pisze pod nickiem podając swoje imię i nazwisko ??? Czy ma Pani na tyle odwagi moralnej czy będzie się Pani ciągle chować ???

   9
   3
 5. LubieCzołgi pisze:

  Ale ma armate.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *