zachmurzenie duże
czwartek
Starostwo Powiatowe w Zawierciu
Coraz bliżej otwarcia WORD w Zawierciu
09 sierpnia 2021 r. | 11:39
0

W Starostwie Powiatowym w Zawierciu podpisane zostało „Porozumienie o Współpracy Partnerskiej przy realizacji przedsięwzięcia dotyczącego technicznych warunków rozpoczęcia działalności Oddziału Terenowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zawierciu”.

WORD w Katowicach reprezentował Dyrektor Janusz Freitag, Powiat Zawierciański: Paweł Sokół Wicestarosta Zawierciański, Barbara Kozioł – Członek Zarządu Powiatu Zawierciańskiego oraz Tomasz Dzierżanowski – Sekretarz Powiatu.

To kolejny etap, którego finałem będzie utworzenie OT WORD, otwierającego przed mieszkańcami powiatu i powiatów ościennych możliwość zdawania prawa jazdy w Zawierciu. /Starostwo Powiatowe w Zawierciu/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *