pochmurnie
15°
13°
wtorek
Bo urząd działa zgodnie z prawem…
11 stycznia 2019 r. | 16:24
5

Wójt Adam Szmukier poinformował, że od wczoraj można składać uwagi do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Dla Gminy Włodowice - Aktualizacja. Dokument jest dostępny do wglądu w Ref. Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Włodowice ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice (pok. nr 28, II p.). Bo niby po co ma być udostępniony w Internecie, by każdy mógł się z nim zapoznać. Tego rodzaju utrudnienie sprawi, że nikt nie weźmie udziału w tych konsultacjach.

Z uwagi na to, iż trzeba było ogłosić, że urząd przyjmuje uwagi...wszystko jest zgodne z prawem. Jak wszystko w gminie Włodowice.

Plan do wglądu będzie do 4 lutego 2019 r.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Bo urząd działa zgodnie z prawem…”

 1. Waldek pisze:

  tak jest zawsze

  6
  6
 2. Postęp pisze:

  Tak, mamy XXI wiek, a gmina działa i dalej jest w XX. Nic, żadnych udogodnień. “Ciemny lud wszystko kupi”.

  7
  4
 3. monika pisze:

  najlepiej gdyby w naszej gminie internetu nie było jak w średniowieczu

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *