zachmurzenie duże
10°
sobota
Ankieta dotycząca Strategii Rozwoju Gminy Włodowice
06 maja 2022 r. | 12:37
1

Urząd Gminy Włodowice zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Gminy Włodowice na lata 2022-2030.

Gmina Włodowice przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Gminy Włodowice na lata 2022 – 2030, która będzie określać zasoby i potencjały oraz kierunki rozwoju gminy. Dokument ten stanie się podstawą do prowadzenia przez Gminę Włodowice polityki społeczno-gospodarczej w perspektywie do 2030 roku.

W związku z tym, zwracamy się do wszystkich Mieszkańców gminy z prośbą o aktywny udział w pracach nad dokumentem i wypełnienie poniżej ankiety, która znajduje się pod linkiem:
https://forms.gle/MRZGzGnKVUPCBSC16

Ankietę można także pobrać w wersji edytowalnej i wypełnioną dostarczyć do siedziby Urzędu: Urząd Gminy w Włodowicach, ul. Krakowska 26, 42 - 421 Włodowice bądź przesłać drogą pocztową.

Ankietę należy wypełnić do 10 maja 2022 r. /UG/
Jedna odpowiedź do “Ankieta dotycząca Strategii Rozwoju Gminy Włodowice”

  1. wera pisze:

    Najlepszym wyjściem likwidacja małych gmin i ograniczenie z tym związanych biurokracji, wszak nasz piękny kraj się wyludnia i starzeje więc dla liczby zmniejszających się mieszkańców zwiększą się koszty utrzymania takich małych i nieperspektywicznych jednostek samorządowych. Demografia i ekonomia głupcze!

    10
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *