zachmurzenie duże
10°
sobota
fot. Gimnazjum we Włodowicach
Andrzej Jureczko przy większej empatii zostałby Wójtem
19 lutego 2019 r. | 08:15
10

Możecie zapoznać się z informacją ile kandydat na fotel Wójta Gminy Włodowice przeznaczył pieniędzy na kampanię wyborczą w 2018 r.. Andrzej Jureczko który nie odbył ani jednego spotkania z mieszkańcami Gminy Włodowice w poszczególnych składowych gminy Sołectwach uzyskał w pierwszej turze wyborów samorządowych 2018 poparcie w liczbie 27.02 proc. następnie Dorota Wnuk 30.09 proc. i Adam B. Szmukier 42.89 proc.. Jestem pewien że jeśli Andrzej Jureczko poprowadziłby zrównoważoną kampanię wyborczą to zostałby Wójtem w pierwszej turze. Pan Andrzej Jureczko nie zamieszczał dużych banerów reklamowych w ogóle czyli dbał o ochronę środowiska naturalnego a jedynie jego program wyborczy zamieścił w formie papierowej A3  i rozmieścił je w sołectwach. Podejrzewam że gdyby doszło w 2019 roku do REFERENDUM  w sprawie odwołania obecnego wójta Adama B. Szmukiera to odniosłoby ono w 100% sukces.

DARIUSZ  SZLĘK

Koszt kampanii wyborczej Andrzeja Jureczko to 650.- złotych

Koszt kampanii wyborczej Adama B. Szmukiera to 8474,63.- złotych
10 odpowiedzi na “Andrzej Jureczko przy większej empatii zostałby Wójtem”

 1. Baba ze wsi pisze:

  To jak miałoby się konkretnie to przekładać na działania i rozwój gminy? Skansenu ciąg dalszy? To co w gminie Kroczyce nie dbają o środowisko skoro poszli tak do przodu? Ludzie zastanówcie się!

  7
  9
 2. Mędrzec pisze:

  Tylko NIE dla EDYTY na ÓJTA

  10
  3
 3. ABC pisze:

  Pan Jureczko nie jest już osobą publiczną, to dlaczego wyciera sobie pan ……o niego????? Zapłacił mu pan???? Ma pan jego zgodę na publikację jego wizerunku? jeśli tak proszę o publikację,tak jak zgodę na publikację domostwa i danych pana Andrzeja. Pozdrawiam – czytelniczka jedna z wielu.

  3
  9
 4. Max pisze:

  Czy ktoś kojarzy jakieś wydarzenie z kampanii wyborczej Pana Andrzeja Kureczko? Był to najbardziej enigmatyczny kandydat, który tylko zapisał się na wybory. Samo dzień dobry, jestem dobry, to za mało. Być może zostałby wójtem, ale gdyby włożył w to więcej pracy.

  17
  5
 5. alek pisze:

  Taki koles wójtem? Zart chyba! A kim on jest albo był? To mniej więcej to samo co pani W! ! A gdzież są dziś Skauci Jurajscy? tak prężna organizacja i nie działa? Co za nieszczęście! Pewnie obecny wójt zakazał skutnigu zakazał! A to smyk! To się nadaje do prasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12
  7
 6. POMOC Z INTERNETU pisze:

  „Rada gminy może podjąć uchwałę o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania wójta z innych przyczyn niż nieudzielenie absolutorium. W takiej sytuacji potrzebne jest złożenie pisemnego wniosku podpisanego przez co najmniej 1/4 ustawowego składu rady. Wniosek musi zawierać uzasadnienie przyczyny odwołania wójta. Podlega zaopiniowaniu przez komisję rewizyjną rady gminy.”

  Gdybyśmy mieli inną radę, nie musielibyśmy się męczyć kolejnych 5 lat.

  12
  5
 7. Jarek pisze:

  Fakt że pan Andrzej były dyrektor szkoły byłby najodpowiedniejszą osobą na stanowisku wójta gminy Włodowice.Nieprzekupny i prawy człowiek

  14
  10
 8. milusia pisze:

  HA, Ha, Ha… Dobry żart. Nie widzę w naszej gminie GOSPODARZA – takiego jak w Kroczycach, chłopa z głową, z pomysłami, po prostu gospodarza. W naszej gminie są KARIEROWICZE, którzy myślą tylko i wyłącznie o tym aby się dorobić. Spokojna, dobrze płatna posada, imprezki, wyjazdy, WŁADZA PRESTIŻ ZNAJOMOŚCI i my wyborcy narzędzia do osiągnięcia tego wszystkiego. Szkoda że tak łatwo dajemy się nabrać na piękne słowa. poklepywania, sztuczne uśmiechy.. Módlmy się o człowieka takiego jak Wójt w Kroczycach.

  8
  3
 9. Zwykły mieszkaniec pisze:

  Ciekawe ile osób wie o tym, że Szmukier kupował alkohol ,,obywatelom”, którzy często przesiadują pod sklepami na rynku, tylko po to żeby na niego głosowali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *