zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Akcja Zima w gminie Włodowice
27 listopada 2018 r. | 10:31
5

Urząd Gminy Włodowice opublikował numery telefonów do osób odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg gminnych oraz powiatowych na terenie gminy Włodowice. Jeżeli macie problem ze śliską bądź zasypaną drogą, dzwońcie i informujcie pracowników gminy.

Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Włodowice w sezonie 2018/2019
osoba odpowiedzialna Sławomir Jędruszek
tel. 34 3153001 wew. 120 ; 692413192

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Gminy Włodowice w sezonie 2018/2019
osoba odpowiedzialna Leszek Bartosz
tel. 34 3557005 ; 606899416
5 odpowiedzi na “Akcja Zima w gminie Włodowice”

 1. brawo pisze:

  wielkie uznanie dla portalu ze opublikował telefony

  3
  1
 2. MIESZKANKA GMINY pisze:

  KTÓRE TO DROGI GMINNE, A KTÓRE POWIATOWE ,ZE ODWAŻĘ SIĘ SPYTAĆ?

  4
  1
 3. Mieszkaniec pisze:

  Droga powiatowa to Rudniki – Włodowice-Rzędkowice Zdów oraz Włodowice – Góra Włodowska do Myszkowa , Włodowice Parkoszowice, Włodowice – Morsko. pozostałe to drogi gminne. Droga Wojewódzka to kawałek biegnący od Kotowic do Podlesic

  • Łukasz Popielecki pisze:

   Tak dla uzupełnienia. Droga nieutwardzona idąca przez Morsko-Zaborze vel Zagórze do Rzędkowic również jest drogą powiatową. Również ta, która biegnie od Morska do Podlesic, przez las, jest drogą powiatową. One również mają być odśnieżane, tyle że posiadają ostatni stopień.

   7
   1
 4. Jędruszek Wiesław pisze:

  Zapomniano jak zwykle o drodze powiatowej Zdów- Ogorzelnik. Kilkaset metrów to jeszcze droga piaszczysta. Może za 5 lat?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *