zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
środa
Adam Szmukier ponownie Wójtem
04 listopada 2018 r. | 22:54
107

Według nieoficjalnych wyników drugiej tury wyborów samorządowych na Wójta Gminy Włodowice, Adam Szmukier pokonał Dorotę Wnuk i ponownie został Wójtem Gminy Włodowice.

Różnica pomiędzy kandydatami była znacząca.

PAWEŁ GĄSIORSKI
107 odpowiedzi na “Adam Szmukier ponownie Wójtem”

 1. sofia pisze:

  Brawo Adam!!!!!!!!!!!!!

  45
  36
 2. Żarecka pisze:

  BRAWO!!!!!!!!!!

  33
  34
 3. Rudniki pisze:

  Właściwa osoba na właściwym stanowisku;) Gratulacje P.Adamie 😉

  34
  36
 4. Gość pisze:

  O nie tylko nie pan Adam Szmukier

  25
  41
 5. Rudniki pisze:

  Czyli nie będzie darmowego wywozu szamba ?!

  25
  17
 6. Werty pisze:

  Jaka gmina taki wójt bida z nyndzą

  37
  32
 7. PARKOSZOWIANIN pisze:

  No i o to chodzi, brawo !!!!!

  27
  26
 8. Mieszkaniec gminy ? pisze:

  Gratuluję Panie Adamie ????

  29
  31
 9. kris pisze:

  Rudniki Górą HA HA HA

  23
  26
 10. Rudniki pisze:

  Lepiej żeby zostali starzy A nie żeby wchodzili nowi

  22
  24
 11. Sarka pisze:

  Brawo !!!! 🙂

  21
  20
 12. nick pisze:

  Ale nowa rada przypilnuje teraz Adasia już tak łatwo nie będzie!!!

  29
  20
 13. Mieszkanka gminy. pisze:

  Teraz pozostaje tylko pogratulować i czekać na efekty! Trzymam kciuki Panie Adamie i życzę powodzenia. Nie sztuką jest wygrać, tylko pokazać mieszkańcom, że było warto zagłosować!

  34
  13
 14. Były mieszkaniec gminy pisze:

  Dobrze, że już tam nie mieszkam. Ludzie w gminie Włodowice to (przepraszam za określenie) straszne dzbany. Chłop przez swoje lata urzędowania nie zrobił nic. W mojej ocenie jest po prostu cwaniakiem, policjantem na emeryturze. Poza tym jest mało inteligentny, niestety. Jak można kogoś takiego wybrać.. 🙂 Mam tylko nadzieję, że nowa rada coś zmieni. Powodzenia!

  32
  23
  • Omg pisze:

   Skoro “mieszkańcy gminy Włodowic to dzbany”, a Pan tutaj kiedyś mieszkał to również Pan do tych dzbanów należy – z genami się nie wygra. ??

   20
   22
   • Były mieszkaniec gminy pisze:

    Uogólniłem czysto statystycznie. Wiem, że co dla niektórych to zbyt trudne do zrozumienia, ale wierzę, że kiedyś to do Ciebie dotrze ? Pozdrawiam

    22
    9
   • Zawiercinka pisze:

    Jesteś tak głupi, że gdyby głupota miała skrzydła to już byś latał- kto jest mało inteligentny P.Adam Szmukier? Ten człowiek to by Cię pięć razy sprzedał i kupił a Ty młocie zastanawiał byś się kiedy On to zrobi.

    16
    14
 15. mieszkanka Rudnik pisze:

  My z KGW cieszymy się jak diabli!!! Gratulacje panie Adamie!!!

  25
  23
 16. Były mieszkaniec gminy pisze:

  No jak tacy ludzie głosują to na pewno gmina się rozwinie.. Dostajecie darmowe ciasto i kawę na bezsensownych spotkaniach? .. na których rozmawiacie o dupie marynie, bo umówmy się.. nie chodzi o żadne działanie artystyczne i społeczne tylko o plotkarskie schadzki. Szmukier się uśmiecha, a Wy to kupujecie 🙂 z całym szacunkiem, ale ciemnogród straszny.

  27
  18
  • Lol pisze:

   Idż człowieku, ogarnij się,bo zazdrość rozum ci wyżarła!

   20
   24
   • Były mieszkaniec gminy pisze:

    Ja proponuję Wam się ogarnąć. Wiem jak Pan Szmukier pracował jeszcze w Policji. Pracował to za dużo powiedziane.. Tacy ludzie się nie zmieniają. Portal zawładnęli ludzie z Rudnik, którzy dostali zajebisty skwer na zakręcie i 2 kilometry chodnika 😀 tak niewiele Wam trzeba. Wiejska inteligencja XXI wieku 🙂

    30
    15
  • Mieszkaniec gminy ? pisze:

   Dariusz znów zmieniłeś nik ??? teraz już Ci nikt nie zapłaci

   14
   14
   • Były mieszkaniec gminy pisze:

    Są też inni niezadowoleni. Z resztą nazywaj mnie jak chcesz. Popatrz człowieku na to co gmina osiągnęła przez ostatnie lata i porównaj to sobie do gminy Kroczyce. Jeśli zauważysz jakieś różnice to znaczy, że jednak posiadasz jakieś resztki mózgu 🙂 To jest Wasza gmina, Wasza ziemia, to Wy powinniście dbać o ogół, żeby to wszystko szło w dobrą stronę, żeby się rozwijać! ..a dbacie niestety tylko o własny tyłek i osobiste kontakty, które tak na prawdę w rzeczywistości nic Wam nie dają. Przejrzyjcie na oczy. No nic. Mimo wszystko życzę powodzenia.

    27
    8
  • mieszkanka Rudnik pisze:

   Kawę i ciasto organizujemy za swoje. Nikomu nic do tego! Nie pracujesz, nie dajesz- nie komentujesz!!! Taka jest zasada!

   15
   22
 17. Były mieszkaniec gminy pisze:

  Uogólniłem czysto statystycznie. Wiem, że co dla niektórych to zbyt trudne do zrozumienia, ale wierzę, że kiedyś to do Ciebie dotrze 🙂 Pozdrawiam

  16
  10
 18. Rita pisze:

  hmmm.trzymam kciuki za młodych gniewnych w radzie..szczerze? Wójt ich zje 😀 mam nadzieję, iż najskromniejsza persona: Pan Muchowicz, pozostanie sobą! Panie Marcinie, oby Pan został szefem tej rady! Wtedy coś się uda!

  22
  11
 19. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Co ci wyborcy zrobili !!!
  Gmina Włodowice idzie na dno aż szkoda ???

  22
  26
 20. arti pisze:

  Darek i znów Ci się nie udało zrobić mieszkańcom wody z mózgu! Gmina Żarki Cię nie kocha i gmina Włodowice też Cię nie kocha! Właśnie ludzie Ci to pokazali.

  30
  10
 21. Xxx pisze:

  Katastrofa dla tej gminnej jaskini ŻAL

  21
  13
 22. On pisze:

  Dobra wygrał ponownie to teraz niech zakasa rękawy i zacznie działać a nie tylko siedzieć i pierdzielic na radach

  27
  7
 23. Mieszkanka k pisze:

  Daliście d… mieszkańcy gminy Włodowice
  Mistrz obłudy wygrał

  28
  26
 24. Góra Włodowska pisze:

  Ciemnogród w tej gminie. Znowu nic nie będzie przez 5 lat zrobione zwłaszcza w Górze Włodowskiej. Tragedia 🙁

  27
  16
 25. Andrzej Wicepolski pisze:

  Gratulacje Panie Adamie.
  A teraz parę słów do dziecinnego Szlęk ty siebie nazywasz dziennikarzem ty człowieczku nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki i wysłuchać zdania innych na swój temat jeżeli ktoś napisze prawdę co do twojej osoby to albo usuwasz komentarz lub usuwasz z grupy. Na koniec żal mi cię

  33
  14
 26. Andrzej Wicepolski pisze:

  Szlęk zatwierdź ponowne przyjęcie mnie do tej grupy

  11
  10
  • Mieszkaniec gminy ? pisze:

   Widzę że więcej osób p. Szlek usuną z grupy bo pisali nie po jego myśli. Żal mi go taki płytki człowiek ale ja nie chce już należeć do tej grupy bo co to za portal jak jest stronniczy.

   19
   6
 27. Góra Włodowska pisze:

  No to ludzie poszli po bandzie. Widzę że nie chcą zmian na lepsze A przy starym wójcie nadal będziemy mieć u nas wielkie nic. Na rynek wywali kasę choć wcale nie potrzebny nam ten rynek mógłby za tą kasę chodniki porobić bo nawet na spacer z dzieckiem nie ma jak wyjść no chyba że rower ??

  15
  15
  • Góra Włodowska pisze:

   Myślałam że chociaż trochę rozumu mają ludzie u nas we wsi po tym jak nareszcie udało się zmienić pożal się Boże pana radnego Łyszczarza ale jednak ciemnogród.
   Ścieżki rowerowe to marzenie które się nigdy nie spełni. Wodociąg spiepszony po całości co tydzień albo częściej nie ma wody bo awarie a mieszkańcy płacą za to. Drogi ani kawałka dobrej nie ma Nie mówiąc o jakim kolwiek poboczu.
   Przez 8 lat nic nie zrobił w Górze Włodowskiej a oni i tak na niego głosują.

   14
   8
   • Monika pisze:

    No przed wyborami zrobił przecież kilka metrów drogi w GW to juz musimy na całe nastepne 5 lat siedzieć cicho bo dobrobyt pełną parą. A że szambo płynie środkiem wsi to cicho sza? A że zegary na wode każdy powinien mieć a nie każdy ma i woda w domach gdzie nikt nie jest zameldowany dalej płynie a powinna być odcięta to też temat tabu. Ile ludzi ma lewe przyłącza wody tudzież stare zegary ktore “da się oszukać” i nikt tego nie kontroluje!
    Takie tematy panie Redaktorze proszę poruszać co do naszej Gminy a nie czy zakąske podają na obradach.

    8
    3
    • Góra Włodowska pisze:

     No tak zrobił ten kawałek drogi który prowadzi na pola nawet fundusze z Unii na to pozyskał to musi nam taki luksus wystarczyć. Szambo wiadomo od kogo po drodze płynie ale nikt głośno nie powie. Z tą wodą też na lewo naciągną a inni za to płacą. Ciekawe kiedy się coś zmieni w tej wsi.
     A jeszcze mam pytanie trochę z innej beczki, nie wie może ktoś kiedy będa wybory na sołtysa? ?

     5
     2
   • mati pisze:

    I to jest ten fenomen!!! nic nie zrobił a i tak na niego głosowali!

    14
    5
  • mati pisze:

   Tak sobie myślę, że jak się wzięło kasę od pani W za zniszczenie wójta a nie wykonało się zadania, to pasowałoby ją zwrócić . Piniondz jest piniondz !

   17
   7
 28. Monika pisze:

  I znów będziemy z niczym Rudniki będą opływać w luksusach A my będziemy chodzić rowami brawo za wybór Góra Włodowska może pożegnać się z jakim kolwiek zainteresowaniem ze strony pana Adama. Mam tylko nadzieję że Nowa rada choć trochę coś zmieni w tym cyrku.

  17
  15
  • Góra Włodowska pisze:

   U nas w Górze Włodowskiej nic nie ma ani wodociągu dobrego ani kawałka drogi a chodzić trzeba zarosnietymi rowami. Widocznie takie luksusy to nie dla nas tylko Rudniki czerpią. A wójt tylko obiecuję nic nie robi a ludzie i tak na niego głosują. Również mam nadzieje że rada coś zmieni. Chociaż tyle że nowego radnego znaczy panią radna mamy.

   16
   7
 29. Nn pisze:

  Taka demokracja, wygrywa ten na którego nie głosowałam i muszę się z tym pogodzić. Rudniki jesteśmy naj we wszystkim! Najwięcej podatku, najwięcej płacimy za wodę, najwięcej oddajemy głosów na Szmukiera! Szkoda że najmniej z tego mamy…zobaczymy teraz co ze szkołą, cenami wody i podatkiem, i innymi realizacjami.

  13
  6
 30. Kaz pisze:

  Dzień dobry. Szczególne podziękowania przesyłam P.Dorocie. Dziękuję Pani za to, że odważyła się Pani startować do tych wyborów. Podziwiam Panią. Program zmian jakie Pani przedstawiła w kampanii wyborczej był najlepszy, jasny, realistyczny z wszystkich 3 kandydatów. Również jako osoba dała się Pani poznać jako kobieta odważna, inteligentna, posiadająca charyzmę. W całej tej układance polityczno-ekonomicznej jednak Pani nie pasowała , tak zadecydowali wyborcy naszej Gminy. Proszę się nie zrażać, gdyż dużo oczu będzie skupiać się na Pani ponieważ jest Pani osobą publiczną. Życzę dużo sukcesów w pracy zawodowej, szczęścia w rodzinie i dużo zdrowia.
  Panu Wójtowi Adamowi Szmukierowi składam gratulacje , że ponownie został Pan Wójtem naszej Gminy. I nawet dobrze się stało, że to zwycięstwo nie przyszło łatwo. Należy się Panu mocne postanowienie poprawy i zastanowienie się nad błędami w poprzednich kadencjach wójtowania. Życzę Panu osiągnięcia celów, aby w dużym stopniu przyczynił się Pan do rozwoju naszej Gminy. Proszę słuchać głosu ludu, który ma podstawowe problemy bezpieczeństwa na ternie Gminy z powodu braku chodników , szczególnie przy drogach tranzytowych. Czasami piękny Rynek nie jest tego warty…kończąc moją wypowiedź powiem staropolskim obyczajem “SZCZĘŚĆ BOŻE PANIE ADAMIE W 5-LETNIEJ KADENCJI WÓJTOWANIA”

  41
  12
 31. Gosc pisze:

  W Rudnikach niech się teraz wezmie wojt za robotę a nie tylko ciasta jeść, sztywno stać w kościele w pierwszej ławce i z radna z Rudnik, która Nic nie zrobiła poza pieczeniem ciast i braniem kasy, ciasto tylki po wycieczkach wozić.

  13
  9
 32. P. pisze:

  Rozkopał na Włodowicach cały rynek, którego planu ani wody ani słychu. Przekupywal mieszkańców i chodził po domach jak żebrak błagając wręcz o głosy. Dalej nic konkretnego nie zorganizuje w gminie. Brak sylwestra, WOŚPu, zero organizacji i chęcią wyciągnięcia ludzi z domu. Szkoda że nie wygrała P.Dorota oby udało się za 4 lata. Był dwie kadencję p.Szmukier i jak widać gmina zbytnio się nie rozwinęła. Patrzcie realistycznie a nie przez pryzmat własnego ja.

  11
  13
 33. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Pani Wnuk prezentowała właściwy i ambitny program wyborczy, który byłby realizowany przez te 5 lat.
  Teraz przy wójcie Szmukier to Gmina Włodowice już nie małymi kroczkami ale krokami milowymi będzie się cofać do tylu a kto się sprzeciwi to wójt Adam ponownie ściągnie na teren gminy czołg T-34

  12
  17
 34. Anonim pisze:

  Kolejne 5 lat przy korycie , ciemnota goni ciemnotę w tej “gminie”

  17
  15
 35. Maska pisze:

  Chodzić po domach i prosić o głosy. To lekka przesada i brak szacunku do samego siebie. Jak taka osoba może zostać wójtem? Prosi to się świnia!

  11
  11
  • Sarka pisze:

   A Szanowna Pani Wnuk to nie chodziła? Wciskała ludziom torby, czekolady…

   14
   6
   • Maska pisze:

    Sarka! Wiesz o kogo chodzi!?
    Pani Wnuk chodziła i wciskała torby? może worki złota? Nie bronie ani nie atakuje Pani W. lecz darzę ją wiekszym szacunkiem za to chociażby że prowadzi skauting. X czasu dzieci oraz młodzież w gminie włodowice nie miała możliwości nauki poprzez zabawe i nie mówię tu o oświacie. Jak dla mnie to doskonała inicjatywa, a to że dzieci w nagrode za pracę dostaną czekolade to już przekupstwo. Każdy ma coś za uszami.

    Dla mnie latanie po rzędkowicach i proszenie o głos to świństwo. Gdyby jeszcze biegał po domach i oferował że chociażby węgiel pomoże wrzócić za głos czy cos…. zaraza…. głupi naród

    9
    14
 36. Sarka pisze:

  Haha i co może jeszcze miał kupić ten węgiel ?!

  11
  9
 37. Gosc pisze:

  Mniejsze zło jeśli chodzi o Szmukiera. Pani Wnuk czego się nie dotknie to wychodzi na tym jak wychodzi.

  14
  8
 38. Hell pisze:

  Coś mi się wydaje, że obydwoje Szmukier i Wnuk maja podwójna moralność.

  10
  9
 39. Hell pisze:

  Przy Pani Wnuk może byłaby lepsza i bardziej skuteczna pomoc dla rodzin dotknietych przemoca i alloholizmem. Jaki macie tam dostęp w gminie do pomocy psychologa np?? Ktoś kto pochodzi z gminy i zna tamtejszych ludzi nie powinien świadczyć takiej pomocy psychologicznej we wsi bo to nieetyczne.

  11
  6
 40. Zenon pisze:

  Adaś a gdzie wycieczka do Rzym dotego samolotowa dzwoniłeś po wszystkich urzędasach i co to kiedy jedziemy !!!
  I się zacznie imprezy wódka baby z KGW strożoki potańcówy wycieczki.
  MASAKRA LUDZIE WY MACIE NASRANO W GŁOWIE.

  13
  7
  • mati pisze:

   A co cię obchodzi wycieczka? Ty i tak nie jedziesz!!!!!

   8
   12
  • Bogusia pisze:

   Rzym, Grecją, Turcja, chyba lecimy na wycieczkę dookoła świata Zenon ?! To kiedy?

   9
   2
   • Zenon pisze:

    Bogusia nie wiem czy chcesz leciec z nimi i robić wiochę pijąc wóde tak jak oni to robią ośmieszają gmine bez opamiętania ja z nimi nigdy fałszywi ludzie polecimy osobiście ?

    5
    2
    • Bogusia pisze:

     W sumie racja Zenon, niech Szmukier kasę za nasze bilety swojej radnej na węgiel da, bo zima idzie, to trzeba dom ogrzać, może nawet ekogroszkiem jak dobrze pójdzie!

     7
     2
     • Zenon pisze:

      Bogusia na eko groszek musi jej starczyc i na farbę do włosów i nowe felgi do roweu bo musi jakos jeźdić zeby nadawać na wszystkich. Pozdrawiam Bogusiu kochana

      4
      2
 41. ABC pisze:

  Największym wygranym tej kampanii jest ten portal! Za sianie nienawisci,żerowanie na emocjach,podawanie nieprawdziwych informacji dziennikarz skądś tam dorobił się fortuny na transferze danych w sieci. Należy dodać że działa w wielu gminach. To jest niewyobrazalna kasa. Nie dajmy mu więcej zarobić. Olejmy ten fanatyczny portal i róbmy swoje. Pozdrawiam mądrych i rozsądnych.

  19
  6
 42. Rita pisze:

  Czy to prawda, że wielki przegrany namawiał, żeby nie głosować na Panią Dorotę? Jeśli tak, to brak słów po prostu 🙁

  7
  4
 43. Zdowianin pisze:

  A u nas po zdowie roznosila gorzkie czekolady. Jak można płaci ludziom żeby niszczyć bilbordy Pana Adama. Dlaczego jej bilbordy nie były niszczone??. Żal jaka nienawiść z tej osoby jest ale ludzie przejrzeli i wybrali uczciwego wójta.

  8
  9
  • mati pisze:

   Niszczenie bilbordów wójt, zrywanie ich, stosowanie hejtu to zwykłe chamskie świństwo. Do tego wypowiedzi osób spoza gminy, ciągłe prowokacje wójta np. kamerzysty na sesji, roznosicieli ulotek to powinno być karane. To wszystko zawdzięczamy portalowi pana Gąsiorskiego!!! Przykre to i smutne! żal.pl

   11
   5
 44. Zdowianin pisze:

  A po zdowie miało być darmowa wywozka szamba. I lipa nie będzie.

  9
  3
 45. Gosc pisze:

  To może zrobi wójt chodnik w Rudnikach bo zrobił tylko koło swojego domu i koło Delikatesow. Od Hillera w dół na zakręcie można zeby wybić i życie stracić idąc ulica przy rozpedzonych samochodach.

  6
  3
 46. Pacjent pisze:

  Wojcie zrób porządek z przychodnia w Rudnikach i zmień personel!!!

  5
  1
 47. Zainteresowany pisze:

  Prawdopodobny, jezeli znasz wyniki glosowania 2 tury wyborow na wojta w komisjach obwodowych na terenie Gminy Wlodowice to podziel sie z zaiteresowanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *