zachmurzenie małe
22°
20°
środa
95. urodziny Pani Zofii Trepki
03 lutego 2020 r. | 11:01
0

30 stycznia był dniem 95. urodzin Pani Zofii Trepki – najstarszej z obecnie żyjących mieszkanek Włodowic. Jubilatka urodziła się w 1925 roku we Włodowicach i większość swojego życia spędziła tu, pomijając okres zamieszkiwania w Sosnowcu. Pomimo swojego wieku jest samodzielną, energiczną, ale nade wszystko bardzo życzliwą i lubianą osobą. W naszą historię wpisała się złotymi zgłoskami, będąc wzorową żoną ( w małżeństwie wspólnie z mężem Władysławem przeżyła 67 lat ), matką oraz babcią, wychowując swoje dzieci i wnuczęta. Zasłynęła także ze swojej pobożności i patriotyzmu.

Do Szacownej Jubilatki z okolicznościową wizytą udali się Wójt Gminy Włodowice wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Włodowice. /UG Włodowice/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *