bezchmurnie
12°
wtorek
55. przestępstw w gminie Włodowice
17 listopada 2023 r. | 11:55
0

Polska Agencja Prasowa opublikowała liczbę przestępstw odnotowanych przez policję w 2022 roku. Łącznie w całym kraju dokonano ich ponad 860 tys.

"Dane dotyczące przestępstw według podziału administracyjnego kraju nie zawierają czynów karalnych osób nieletnich. Dane nie uwzględniają również rejestracji z postępowań przygotowawczych prowadzonych przez prokuraturę we własnym zakresie" - zastrzegł insp. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji, przekazując statystyki.

W gminie Włodowice w ubiegłym roku dokonano 55. przestępstw. Na tle powiatu zawierciańskiego to przeciętny wynik.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *