zachmurzenie duże
-7°
-7°
niedziela
Zebranie wiejskie we Włodowicach
27 września 2018 r. | 09:20
15

We wtorek we Włodowicach odbyło się zebranie sołeckie w sprawie funduszu sołeckiego. Podczas spotkania Mieszkańcy mieli wiele uwag do Wójta Adama Szmukiera, którego nie przywitali zbyt ciepło.

Całość możecie zobaczyć na wideo poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

? Zebranie Wiejskie we Włodowicach

Gepostet von Gmina Włodowice am Dienstag, 25. September 2018

 
15 odpowiedzi na “Zebranie wiejskie we Włodowicach”

 1. Szczepan Chrząszcz pisze:

  Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem obejrzanego zebrania, w porównaniu z poprzednimi zebraniami to da się obejrzeć bez negatywnych emocji. Wydaje mi się, że można na jego podstawie wyrobić sobie zdanie na temat tego co robi się we Włodowicach, jakie są opinie i żądania mieszkańców.
  Tak na szybko moje spostrzeżenia:
  -dobra jakość nagranego dźwięku, wreszcie słychać co mieszkańcy mają do powiedzenia,
  -dobra frekwencja i duże zaangażowanie mieszkańców w wypowiedziach;
  -bardzo mądre propozycje i uwagi mieszkańców. Jestem pod olbrzymim wrażeniem wypowiedzi, mieszkańcy mają swoje zdanie, sporą wiedzę i potrafią je solidnie uzasadnić,
  -bardzo sprawne prowadzenie zebrania, jak najmniej emocji, tylko sensowne wypowiedzi
  i tylko osób które są mieszkańcami Włodowic (Szacunek dla Pani Sołtys).
  -doszło do małego spięcia na linii obecny Wójt z kontrkandydatką w wyborach. I bardzo dobrze każdy mógł wyrobić sobie własne zdanie na temat ich dotychczasowej pracy dla Gminy, wiedzy i umiejętności radzenia sobie w trudnych momentach.

  Co do artykułu pod którym wstawiam ten komentarz, kolejny raz nie rozumiem redaktora. Ani nie widziałem niechęci do Wójta ze strony mieszkańców ani tych wielu uwag., Normalne sołeckie spotkanie ludzi nie zawsze mających to samo zdanie ale na pewno chcących dobrze dla Włodowic.
  Jak dla mnie taki „trochę strzał w stopę” tych wszystkich którzy myśleli, że jeżdżąc, nagrywając i przy okazji wylewając wiadro pomyj pogrzebią szanse obecnego Wójta.

  24
  10
  • Nn pisze:

   Bardzo dobrze powiedziane !

   9
   7
   • Emeryt pisze:

    Kto ty jesteś ? Ty jesteś z Włodowic ? Gdzie ty insekcie byłeś na spotkaniu i kto cię obiboku nasłał na Włodowice ty koński zwisie jeden ! Wara ze dwora palancie.

    5
    4
  • Emeryt pisze:

   Te Chrząszcz a ty tą Janikowską to tak naprawdę znasz czy ty tak pier….isz jak na kompani w wojsku .Weź ty młokosie poznaj jej Janikowskiej historię a jak oglądam jej przemówienie to tak jakby miała kartofle w gębie ale może dużo lodów połyka to i gardło ucierpiało.Nie wypowiadaj się na temat tej Janikowskiej bo to żałosne a chyba że tobie matkę też usunęła kochanka i zastanów się gówniarzu co piszesz bo mamrotem jesteś i nic więcej.

   4
   5
   • Szczepan Chrząszcz pisze:

    We Włodowicach mieszkałem tak jak i mój Ojciec i mój Dziadek. Włodowice są moją gminą ponad 45 lat. Jestem już w tym wieku, że dawno nikt do mnie nie zwracał się młokosie, czy gówniarzu i na pewno nie można mnie w ten sposób obrazić.
    Zwłaszcza gdy wypisuje to bezimienny troll.

    10
    2
 2. widz pisze:

  bardzo dobra jakość nagrania i podoba mi się podejście mieszkańców że wiedzą co chcą bez narzucania im co powinno się zrobić TYLKO jaka jest potrzeba brawo

  13
  3
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   Pełen szacunek dla mieszkańców Włodowic ,którzy podjęli właściwą decyzję i nie chcieli miernego i niedostatecznego gotowego projektu uchwały ,który przedstawił wójt Szmukier mieszkańcom Włodowic za pośrednictwem w jednej osobie reprezentującej Sołtys,Radną,Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Włodowice a nie wiem co ta Pani jeszcze i jak udziela się w Radzie Sołeckiej i mamy chyba jeszcze wątek KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH i jeszcze Pani Radna pokazuje się GMINNYM OŚRODKU KULTURY we Włodowicach czyli Radna Janikowska .
   Ale na tym spotkaniu deal między Szmukierem a Janikowską spalił na panewce i wszystko legło w gruzach.
   Chwała mądrym mieszkańcom Włodowic za właściwą decyzję.

   5
   11
 3. Rita pisze:

  Drodzy Państwo! Jakże żałosne jest usuwanie oraz blokowanie przez pana gąsiorskiego (celowo małą literą) komentarzy na FB.Nieprzychylnych, ale kulturalnych. Cały ten portal i żenujące dziennikarstwo jest do….Wójt Szmukier zyskał tym samym.

  13
  9
  • Emeryt pisze:

   Z tego co na Rynku we Włodowicach gadają to Szmukier jest pogrzebany w tych wyborach bo on jest niezrównoważony emocjonalnie czyli “czubek”

   7
   10
 4. Rita pisze:

  Tu nawet nie chodzi o to,kto wygra. Chodzi o obiektywne przedstawienie faktów. Pan Gąsiorski usuwa komentarze- nie wychwalające wójta Szmukiera, o nie- usuwa komentarze, na które nie umie bądź nie chce odpowiedzieć. Wniosek nasuwa się jeden. Zniszczyć wójta i tyle. W dodatku kłamiąc lub przeinaczając fakty. Zwykłe szczekadełko i tyle.

  10
  6
 5. Mieszkanka Włodowic pisze:

  Jak wszyscy z jego zawodu ,którzy na własną prośbę muszą odejść na emeryturę .

 6. sofia pisze:

  Bo pan Gasiorski jest NIKIM.

  9
  5
 7. Anna pisze:

  Przecież Pan Gasiorski a pani kandydat W to kolezenstwo. Pora iść na zebranie przez Panią W i jej zadać parę pytań, sądzę że będzie transmisja na żywo pokazana. I znów ta zaw istna matka Teresa z Kalkuty będzie ośmieszac cała gmine i mieszkańców ale co to same ciemniaki i niedorozwoje idą za taką wredna zawistna jedzą. Żal pl po trupach jedzie.

  5
  1
  • STOP DLA HEJTU !!! pisze:

   Kolejny ten sam komentarz, nalegam zmień już tę formułę wypowiedzi,
   _ ,,Żal.pl”,
   -,,Zawistna”,
   -,, po trupach do celu”,
   -,, Matka Teresa tu się zgodzę (WIELKA KOBIETA TYLE CZYNÓW SAMA POCHWAŁA DLA PANI W.) ,
   -,,Wredna’,’
   Warto poczytać Etymologię tych słów i pomyśleć o swoich rodzicach i zadać sobie zasadnicze pytanie
   ???JAK MNIE WYCHOWALI, ZE TO TEGO AŻ SIĘ ZMUSZAM ???
   !!!WALNIJMY SIĘ TRZY RAZY MŁOTKIEM W SERCE ZANIM COŚ NAPISZEMY!!!

 8. Kaz pisze:

  Dzień dobry. Kto was wychował, że tyle jadu w waszych wypowiedziach? Kultura osobista na bakier. Można wygrać, można przegrać ale z klasą. Poniżej pewnego poziomu nie powinno się schodzić. Najgorzej jak 2 IQ biją się ze sobą. To tłum(ok), szkoda gadać.Nie zaśmiecaj tego portalu. A jeżeli chcesz coś napisać to zrób to zgodnie z twoim wykształceniem. Chyba, że go nie masz…Szacunek dla kobiet i rządzących obecnych (wybranych w demokratycznych wyborach). Myślę, że dla nowej, przyszłej władzy też ten szacunek będzie się należał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *