zachmurzenie duże
sobota
Zebranie sołeckie przemieniło się w spotkanie. Krzyki i awantury w Morsku!
19 września 2018 r. | 11:39
7

W poniedziałek odbyło się zebranie sołeckie w Morsku. Zebranie, które tak naprawdę nic nie wniosło. Podczas zebrania nie zostały podjęte żadne uchwały, odbyło się tylko głosowanie za ewentualnym przeznaczeniem funduszu, bez możliwości sprzeciwu odnośnie propozycji. Nie było podejmowanych żadnych uchwał, co oznacza, że Morsko nie przeznaczyło funduszu sołeckiego na 2019 na żaden cel. Zebranie było bardzo nerwowe, a całkowicie zakłócił je zwolennik Wójta.

Wideo z zebrania możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Spotkanie sołeckie w Morsku

Gepostet von Gmina Włodowice am Montag, 17. September 2018
7 odpowiedzi na “Zebranie sołeckie przemieniło się w spotkanie. Krzyki i awantury w Morsku!”

 1. Ktoś z Góry pisze:

  Dziwię się, że nikt tego wsiura od razu nie wyrzucił za drzwi…

  28
  3
 2. max pisze:

  Uchwala juz zostala wczesniej podjeta, zaocznie bez wiedzy i zgody mieszkancow, bo mieszkancy nie maja nic do powiedzenia. A co bedzie robione to okaze sie wtedy jak bedzie to robione.

  Tak samo bylo rok temu – decyzja co ma byc zrobione zostala podjeta a nic nie bylo zrobione i pieniadze znikly. Pozosaje pytanie – gdzie sie one podzialy lub do czyjej kieszeni poszly.

  A ta historie z wyjatkowo trafiona inwestycja jak zatoczka chyba kazdy z morska zna – 30tys. z funduszu soleckiego poszlo na budowe a jak zostala zrobiona to zniklo 8 kursow autobusow.

  Brawo dla pani soltys, radnego i co najwazniejsze – dla wujta za wyjatkowo trafne decyzje.

  70
  2
 3. ziutek pisze:

  A co soltyska zrobila dla miejscowosci?? Nic. Jedyie o jej dobrze wychodzi to zbieranie podatkow. Ba, nawet w tym nie jest dobra skoro wykreca sie mezusiem. A na fotel soltysa dorwala sie tylko dlatego ze po znajomosci sasiedzi debile ja wybrali. Soltyska kundelek radnego, radny kundelek wujta. Buhahaha 😉

  62
  3
 4. Wicepolski Andrzej pisze:

  Ziutek udolny społeczniku zrób coś dla Morską dopiero później oceniaj innych.Masz na tyle odwagi żeby obrażać innych mieszkańców dobrze tylko miej tą odwagę nie pod blokiem tylko swoim nazwiskiem.

  10
  16
 5. Wicepolski Andrzej pisze:

  Ziutek udolny społeczniku zrób coś dla Morską dopiero później oceniaj innych.Masz na tyle odwagi żeby obrażać innych mieszkańców dobrze tylko miej tą odwagę nie pod nikim tylko swoim nazwiskiem.

  10
  16
 6. MIESZKANKA GMINY pisze:

  Zgadzam się z opinią, że już wcześniej podjęta została decyzja odnośnie “funduszu sołeckiego” dla Morska. Skoro remiza NIE NALEŻY DO MORSKA TYLKO JEST WŁASNOŚCIĄ GMINY to dlaczego pieniądze przeznaczone dla Morska nie można wykorzystać np. na założenie tego oświetlenia jak proponował jeden z wypowiadających się. Co do pani sołtys to widać, że tylko “OCIEPLENIE JEDNEJ ŚCIANY BUDYNKU REMIZY” jest brane pod uwagę. Te 18tys. na NIC INNEGO NIE WYSTARCZY!!! GRATULACJE ZA POMYSŁOWOŚĆ !

  54
  2
 7. ahmed pisze:

  Sołtyska to niezdara życiowa. Nic nie potrafi zrobić dla własnego domu a co dopiero dla miejscowości Morsko. Głupia niezdara.

  13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *