zachmurzenie małe
22°
20°
środa
W Rudnikach ma powstać punkt przesiadkowy. Tylko po co?
20 kwietnia 2022 r. | 12:05
3

Wójt Gminy Włodowice ogłosił przetarg na budowę punktu przesiadkowego w miejscowości Rudniki przy ulicy Kościuszki i Ogrodowej.

Punkt ma powstać pięć miesięcy po wyłonieniu wykonawcy i podpisaniu z nim umowy.

Oferty można składać do 5 maja 2022 roku.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “W Rudnikach ma powstać punkt przesiadkowy. Tylko po co?”

 1. Bart S. pisze:

  Jeśli mniejsze Włodowice mogą być miastem i można w nich łożyć grube pieniądze na rynek to dlaczego największa miejscowość gminy nie może mieć punktu przesiadkowego? A tak poważnie, ten punkt to tylko kawałek zagospodarowanego terenu z wiatą przystankową i miejscami parkingowymi, koszami na śmieci i ławeczkami. Za kwotę, którą pozyskano nic więcej się nie zrobi. Teren nadaje się idealnie do zagospodarowania i wcale nie trzeba kupować dodatkowych działek jak we Włodowicach, żeby nie straszyły rozpadającymi się ruinami i kłuły w oczy turystów zwiedzających tą przyszłą metropolię… Aż się prosi, żeby powiat podciągnął jakąś ścieżkę rowerową z funduszu UE, skoro mają się tam ludzie przesiadać na rowery i zwiedzać jurę…

  8
  4
  • Turysta pisze:

   A będzie można przesiąść się na autobus do miasta Włodowic w niedzielę czy w sobotę, czy moze będziecie budować tory i pociągiem pojedzie się dalej.?

 2. Max pisze:

  Skoro we Włodowicach można było wyremontować rynek, to dlaczego w Rudnikach nie można? Powinien być też duży, podświetlany napis: Rudniki.

  4
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *