zachmurzenie duże
piątek
Fundusz sołecki sołectwa Skałka – Kopaniny
01 października 2018 r. | 13:23
6

W piątek w domu sołtysa sołectwa Skałka - Kopaniny odbyło się ostatnie zebranie sołeckie w sprawie funduszu sołeckiego. Zamiast ogromnej kampanii wyborczej i pozyskania nowych wyborców, Wójt Adam Szmukier poniósł porażkę. Zebrania w gminie na pewno zapamięta na długo, gdyż były to jego ostatnie spotkania w sołectwach jako Wójt Gminy Włodowice. Dłużej Wójtem z pewnością nie będzie.

Poniżej wideo ze Skałki - Kopaniny.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Zebranie wiejskie Skałka (28.09.2018)

Zebranie Wiejskiej Skałka - Kopaniny

Gepostet von Gmina Włodowice am Samstag, 29. September 2018
6 odpowiedzi na “Fundusz sołecki sołectwa Skałka – Kopaniny”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  To znowu mamy do czynienia że Sołtys jest automatycznie Radnym i dzierży te funkcję z ogromnym poświęceniem że nawet mieszkańcy nie chcą przychodzić na spotkania.

  9
  5
 2. Farsa pisze:

  Napiszę również pod najnowszym postem, bo to co się tutaj dzieje to przysłowiowa “karuzela śmiechu”.
  Mowa o poście na temat kandydatów. Ciekawe, czy również ten komentarz zostanie wymazany,
  Dlaczego znikają komentarze pochlebne dla Pani Doroty Wnuk? Zostały same negatywne, obrażające. Widziałem komentarze jeszcze kilka dni temu, teraz już nie ma po nich śladu. Ktoś tutaj sugeruje, że Pani W zna redaktora strony… Ciekawe, że komentarze na temat kandydata Andrzeja Jureczko zniknęły? Rzecz jasna te negatywne. To jak to w końcu jest panie redaktorze? Wspieramy tylko jednego kandydata? Gdzie te “niezależne media”?
  Nie jestem za żadną z trzech opcji, ale staram się obiektywnie spojrzeć na tę sprawę. Szkoda, że niezależne, niezawisłe i niestronnicze media nie potrafią.
  Notabene nie należy z góry zakładać przegranej jakiegokolwiek kandydata. W mojej opinii takimi artykułami jak wyżej szkodzicie sami sobie.

  16
  5
 3. Szczepan Chrząszcz pisze:

  Znowu nie rozumiem autora artykułu. Obejrzałem nagranie, usilnie szukając tej “poniesionej porażki” i czegoś co pozwoliło autorowi jednoznacznie orzec, iż obecny Wójt “dłużej Wójtem nie będzie”.
  Muszę ja być i ślepy i głuchy, albo autor.
  Mała miejscowość, więc proporcjonalnie mniej mieszkańców na zebraniu niż np. we Włodowicach, ale więcej niż w Morsku czy Górze Włodowskiej.
  Normalne wypowiedzi ludzi i próba wybrania najlepszej opcji gdy pieniędzy nie jest tyle ile by się chciało.
  Dwukrotne głosowanie i wybór tego co wybrała większość.
  Na koniec jakaś trochę gorętsza wymiana zdań między Wójtem a Mariuszem ws. gazociągu, ale to normalne w toku kampanii wyborczej gdy rozmawia kandydat na Wójta z kandydatem na radnego z komitetu innego kandydata na Wójta – w końcu idą wybory.
  Zaczynają mi się podobać te transmisje. Czekam na podobne z zebrań z kontrkandydatów, będzie można sobie samemu wyrobić zdanie. Bo ja w jasnowidztwo autora nie wierzę.

  18
  4
 4. Rita pisze:

  Panie Szczepanie….no jeszcze to Pana dziwi???? A propos znikających komentarzy….i tego,iż to insynuacja,że Pani Dorota (której kobicuję) zna redaktora…na litość boską..znajomymi na są FB, po zebraniu limuzyna G na posesji….. nie winię Pani Doroty, lecz jej doradców, którzy to G (znaczenie dwojakie) ściągnęli do naszej gminy.Zawsze wyborom towarzyszyło gówno…ale nie aż taka kloaka jak teraz.

  5
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *