bezchmurnie
18°
12°
wtorek
Policja z Zawiercia prosi o pomoc. Kto rozpozna motocyklistów?
16 sierpnia 2018 r. | 10:16
0

Prosimy o pomoc w identyfikacji nieodpowiedzialnych motocyklistów, którzy w minioną niedzielę około godz 11.00 przejeżdżali przez miejscowość Rudniki. Osoby te lekceważąc przepisy prawa o ruchu drogowym mogły doprowadzić do tragedii. Za wyprzedzanie przed zakrętem, w rejonie przejść dla pieszych i skrzyżowania powinny utracić prawo jazdy.

Zachowanie piratów drogowych zarejestrowała samochodowa kamera jednego z kierowców, który przekazał nam swoje nagranie. Prawdopodobnie pierwszy z motocykli miał zakrytą tablicę rejestracyjną a drugi zagiętą w połowie. Na opublikowanych poniżej zdjęciach widać jej początkowe litery „SBE....”. Pierwszy z motocyklistów, który przewoził pasażera, wyprzedzał w miejscu niedozwolonym na łuku drogi nie stosując się do znaku P-4 (linia podwójna ciągła). Drugi z motocyklistów naruszył zakaz wyprzedzania w rejonie skrzyżowania i nie zastosował się do znaku P-4. Najprawdopodobniej obaj kierujący motocyklami złamali również ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym oraz zlekceważyli znak ostrzegawczy o zbliżającym się przejściu dla pieszych w rejonie szkoły. Do chwili obecnej nie udało się ustalić marek i typów motocykli. Osoby, które nimi jechały miały charakterystyczne kaski, kombinezony i obuwie.

Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do identyfikacji drogowych piratów lub ich pojazdów prosimy przekazywać pod nr tel. 32 67 38 255. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. /KPP w Zawierciu/

Rudniki: Kto rozpoznaje tego motocyklistę?

Policja z Zawiercia prosi o pomoc w identyfikacji tego motocyklisty. Film z Rudnik. Może ktoś go rozpoznaje?

Gepostet von Gmina Włodowice am Mittwoch, 15. August 2018
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *