zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Piknik rodzinny w Hucisku
21 sierpnia 2019 r. | 09:30
4

Stowarzyszenie KGW Hucisko zaprasza mieszkańców na piknik rodzinny, który odbędzie się w piątek 23 sierpnia w świetlicy Promyczek. W programie m.in. występy artystyczne, prażonki, kiełbaski i dmuchany zamek dla najmłodszych.

Początek o godz. 16:30.
4 odpowiedzi na “Piknik rodzinny w Hucisku”

 1. Grażynka pisze:

  Czy nowym Skarbnikiem Gminy Włodowice zostanie Małgorzata Smoleń -obecna radna?

  9
  3
 2. AAA pisze:

  Oj to baby z kółka gospodyń pogubią kiecki.Ma się rozumieć że Barczyka i Szmukiera hucianki ugoszczą.Co tam kiecki.Barczyk załatwi z dofinansowania nowe kiecki.Najważniejsze gardła i zagrycha

  16
  1
 3. Barczyk pisze:

  Czemu tej imprezy nie organizują z zajeździe ORLE GNIAZDO ??

  7
  2
 4. POMAGAMY.pl pisze:

  niedouczona pisze:
  21 sierpnia 2019 o 20:26

  Piszę do Was Drodzy „Jajcarze” i do Tych co do „Jajcogrodu ” przynależą. Nie wiec co się zdarzyło w naszym kochanym „Jajcogrodzie” „Wysoce” radna została zniesławiona na portalu bo jest niekoleżeńska, fałszywa itp. Domaga się sprawy karnej z urzędu o zniesławienie. Administrator sieci musiał udostępnić dane komputerów. Policja prowadzi przesłuchania . Proponuje skrzyknąć się na portalu i spotkajmy się w „Amfiteatrze w Jajcogrodzie” po demontażu ogrodzenia. Wpisuje się w tym miejscu będziemy śledzić wpisy. PAMIĘTAJCIE SŁOWA WYMIENIONE TO POWSZECHNIE UŻYWANE NIE MA PODSTAW BY SPRAWĘ WSZCZĄŁ PROKURATOR. Trzeba się zażalić że żona oficera Policji bezpodstawnie angażuje Prokuraturę i Policje do błahych spraw. Przygotujemy wspólne pismo .Konieczne powiadomić Komendanta jej męża. Gwiazdy z KGW co sylwetką przypominacie średniej wielkości lodóweczkę motywujcie się do odchudzania . Takiej sylwetki jak żona Macrona nie osiągniecie ale wygląd poprawicie. Bo jak będziecie przybierać na wadze to Adaśko fundusz sołecki musi przeznaczyć na stroje a pieniędzy brakuje. HEJ GOSPOCHY jesteście ozdobą i chlubą „Jakcogrodu” dbajcie o sylwetki bo Wasze makówki nie do sądu.

  12
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *