zachmurzenie umiarkowane
-5°
-7°
środa
Fundusz sołecki w Hucisku
26 września 2018 r. | 08:19
11

W poniedziałek w Hucisku odbyło się zebranie wiejskie, podczas którego Mieszkańcy zdecydowali na co przeznaczyć pieniądze z funduszu sołeckiego. Poza przyjazdem Policji na zebranie, praktycznie żadnej dyskusji nie było.

Poniżej znajdziecie materiały wideo z zebrania.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Zebranie Wiejskiej w Hucisku

Gepostet von Gmina Włodowice am Montag, 24. September 2018

Zebranie Wiejskie w Hucisku

Gepostet von Gmina Włodowice am Montag, 24. September 2018
11 odpowiedzi na “Fundusz sołecki w Hucisku”

 1. Elżbieta pisze:

  Dziwne chamstwo i wiocha na Hucisku, a Włodowice kulturalne i miłe ale juz nikt nie nabierze się na wciskany kit przez Pana Szmukiera.
  LUDZIE NIE SĄ GŁUPCAMI W WŁODOWICACH !!!

  15
  6
 2. Mieszkanie Włodowic pisze:

  Witam jeżeli Pan Wójt myśli ze ma poparcie Huciska to bingo, niech panu słodzą ale to się szybo skończy bo WŁODOWICE NIE DADZĄ SIĘ, brawo dla pana kamerzysty PROSIMY SIĘ Z TYM OSWOIĆ!

  13
  6
 3. Impezkapl pisze:

  Hucisko to tylko i wyłącznie KGW to babsztyle tam żądzą i Pana Wójta obtańcowója na impezach a Pan Wójt zawsze jest wdzięczny i lubi się odwdzięczyć a nasze kobity też gardła mają i szklanami połykają

  11
  6
 4. wyborca wójta pisze:

  Głupce z Huciska i ośmieszony Panie Wójcie rozum wybrała Wam ” postrzelona” Radna Smoleń – pracownik GOPS Włodowice pewnie zadziałała za pośrednictwem męża policjanta z Komendy w Zawierciu. Patrzcie teraz głupce jaka jest oglądalność portalu.

  6
  3
 5. obserawator pisze:

  #temat dla Uwagi !!

 6. Owca pisze:

  Temat dla “Uwagi” to metody pana Gąsiorskiego.

  4
  4
 7. MATKAPOLKA pisze:

  A CZY CZASEM NA HUCISKU NIE DOSZŁO DO CICHYCH CZYLI PO CICHU ZAKUPÓW GRUNTÓW Z GMINY ZA GROSZE BO LUDZISKA MAJĄ JUŻ DOŚĆ PEWNEJ PANI ŻE TAKA WAŻNA I ZA WÓJTEM MUREM STOIIIIIII

  3
  2
 8. wyborca wójta pisze:

  Dziwnie mnie jedno dlaczego inne miejscowości nie wzywały policji tylko popis dało Hucisko, i było przyzwolenie Wójta. Pewnie chciał się Wójt przypodobać ciemnemu ludowi. Wójt przypomniał sobie o o uszka z czerwonym barszczykiem a zapomniał o przepisach i orzecznictwie ” MIESZKAŃCY DECYDUJĄ SIĘ NA UDZIAŁ W PRACACH ORGANU UCHWAŁODAWCZEGO SOŁECTWA, DECYDUJĄ O PRZEZNACZENIU ŚRODKÓW PUBLICZNYCH I DANE TYCH OSÓB STAJĄ SIĘ PUBLICZNE ” Jeszcze jedno ważne wydarzenie do Rady Powiatu szykuje się Małgorzata Grabowska z Huciska na liście PSL mówią że to jakaś krawcowa. W Radzie Powiatu brak komisji robót ręcznych. BRAWO OFICER POLICJI I HUCIANIE.

  2
  4
 9. Zuzia pisze:

  My górzanie kamery się nie boimy bo w czasach obecnych kamera na ulicy, w sklepie, w banku nas to nie dziwi a za miedzą u sąsiadów to wielkie wydarzenie.

  3
  2
 10. znajoma pisze:

  Na zebraniu słychać jazgot młodej osoby ciekawi mnie czy sprawa znajdzie finał w sądzie i kto złoży pozew pewnie nie KGW Hucisko bo te gospochy mózgi mają jak wróbelek w dodatku przepite tylko d… jak 3 drzwiowa szafa.

  2
  2
 11. sofia pisze:

  No taki komentarz to totalna wiocha. Zero szacunku dla kobiet.

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *