zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Zebranie sołeckie w Górze Włodowskiej
24 września 2018 r. | 10:30
6

Filmy z udziałem radych, sołtysów i samego Wójta są prawdziwym hitem w Internecie. Tym razem udaliśmy się z kamerą na zebranie sołeckie do Góry Włodowskiej, gdzie również było wiele atrakcyjnych komentarzy. Zastanawiam się, dlaczego Adam Szmukier - jeszcze Wójt gminy Włodowice, boi się pytań od Mieszkańców?

Poniżej wideo.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Góra Włodowska Spotkanie Sołeckie

Góra Włodowska Zebranie Sołeckie

Gepostet von Gmina Włodowice am Freitag, 21. September 2018

 
6 odpowiedzi na “Zebranie sołeckie w Górze Włodowskiej”

 1. wodociągi pisze:

  My wam wodociągu nie sprzedali no to co się trzepiota że woda drogo jak się kopieta to trza płacić a nie walić o stół my obserwujemy rurociąg czy woda nie przecieko a nie śpimy

  10
  4
 2. księgowa pisze:

  Tak obserwując obecnego włodarza czyli wójta to jest jego kampania wyborcza jeżdzi po wsiach i rozdaje datki ale nie tłumaczy że to kasa z naszych podatków tylko macie ja wam daje a ciemny lud wszystko łyka i pan wójt śpi spokojnie bo kupił wyborów .
  kpina

  11
  5
 3. czy ktoś coś pisze:

  Słyszałem że na miejsce niedługo odchodzącego dr .wodociągów na emeryturę stołek jest już obstawiony Pani Radna z Włodowic musi fes ciekać przed wyborami i napierdalać fałszywe bojki pod kierunkiem osób które kandydują na wójta wstydż się babsztylu .

  11
  2
 4. Viola pisze:

  To fakt ta suk…a to rozbiła małżeństwo i to podły babsztyl ta radna z Wisiołka a jej wygląd to tylko między nogi włożyć miotłe i jak znalazł żywa maskotka ziemii kieleckiej taki to ma wygląd. Mam nadzieję że tego rozczochrańca już nikt nie poprze i skąd to kur….stwo przybyło do Włodowic ?

  10
  2
 5. SPODsklepu pisze:

  Ło ten babsztyl fez napędza ludzi żeby za Adamem byli a tych co startują to skąd oni sie wzieli i co potrafią musi baba latać bo się grunt pali pod nogami .

  8
  2
 6. Maniekonetpl pisze:

  No radna Pani Janikowska musi biegać bo ktoś bliski z rodziny radnej ma wskoczyć na stołek do wodociągów ,a woda niech się leje

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *