zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Myszkowska w Górze Włodowskiej bez remontu!
27 lipca 2018 r. | 12:20
5

Kolejna niedoszacowana inwestycja gminy Włodowice. Prawdopodobnie przebudowa ulicy Myszkowskiej w Górze Włodowskiej nie dojdzie do skutku. Wszystko przez niedoszacowany przetarg na tę inwestycję. Gmina chciała na ten cel przeznaczyć 181 969,98 zł, a najniższa oferta w przetargu była o blisko 58 tys. zł wyższa. Przetarg trzeba będzie unieważnić.

Trwa zła passa Wójta Adama Szmukiera, który chyba już pogodził się z tym, że przez złe zarządzanie jego szanse na pozostanie na tym stanowisku są iluzoryczne.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Myszkowska w Górze Włodowskiej bez remontu!”

 1. Anonim pisze:

  Niedługo będzie tam można urwać koło w samochodzie.

  10
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Tutaj to już mieszkańcy Góry Włodowskiej ,Hub i wszyscy którzy korzystają z tej drogi w dojeździe do Myszkowa to za tak fatalny stan drogi powinni pogonić Wójta Włodowic.
  Wójt nie ma zielonego pojęcia że olbrzymia ilość kierowców porusza się po tym torze doświadczalnym usnutego dziurami i wybojami.
  Panie Wójcie między Żarkami a Myszkowem jest w przebudowie droga wojewódzka a czy chociaż Pan numer zna tej drogi krajowej a podpowiem Panu że z Siewierza do Złotego Potoku ???
  Panie Wójcie ostatnio podpisywał Pan umowę trójstronną z Burmistrzem Żarek Podlejskim i Burmistrzem Myszkowa Żakiem w sprawie ścieżki pieszo-rowerowej i co nie powiedzieli Panu że teraz ruch kołowy jest przerzucony na dojazd do Myszkowa przez Górę Włodowską i Huby ???

  11
  1
 3. Piut pisze:

  Nieudacznik!

  10
 4. Kasikowski pisze:

  A ta od razu nieudacznik. Po prostu teraz wiemy, że takie rzeczy dzieją się w gminie cały czas i nic się nie robi. Wcześniej nikt o tym nas nie informował.

  10
 5. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Panie Wójcie proszę jeździć do pracy na Służbę do Urzędu Gminy Włodowice tà Toyotką z Rudnik przez Skałkę-Kopaniny-Mrzygłód tj.miejscowość skąd Pan Wójt pochodzi i dalej Światowit-Huby -Górę Włodowską to Pan Wójt zobaczy do jakiej ruiny przez 8 lat władania doprowadził Gminę Włodowice. Wstyd Panie Wójcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *