zachmurzenie duże
23°
20°
niedziela
Gmina przejęła działkę w centrum Włodowic
24 listopada 2021 r. | 11:45
5

Urząd Gminy Włodowice poinformował, że 17 listopada 2021 roku stał się właścicielem nieruchomości przy zbiegu ulic Zawierckiej i Mrzygłodzkiej we Włodowicach.

Urząd rozpoczął już prace związane z oczyszczeniem tego terenu. Planowana jest również rozbiórka budynku znajdującego się na tej działce.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 
5 odpowiedzi na “Gmina przejęła działkę w centrum Włodowic”

 1. Miasto pisze:

  Aż się prosiło, aby zrobić tam skansen „wsi jurajskiej” do zwiedzana, a tu wspaniały pomysł żeby zburzyć. No rynce opadają.. Trza zburzyć bo ma być miasto. Mo być burmistrz i już !!!

  10
 2. Mieszczuch pisze:

  Na oficjalnej stronie gminnego portalu (czyt. propagandy sukcesu) opisane jest, że działka znajduje się w “ścisłym centrum Włodowic” i zamieszczone zdjęcia tej posesji, rzeczywiście zabudowa typowo miejska – polecam zwiedzić. Nowy burmistrz powinien postawić tam jakiś wysoki biurowiec ze szkła jak na ścisłe centrum miasta przystało…

 3. Max pisze:

  I co tam będzie? Ratusz miejski?

 4. Mieszkaniec pisze:

  To jest bardzo niebezpieczne miejsce. Tam konieczne jest wykarczować to miejsce i zrobić przede wszystkim widoczność dla ruchu pieszego czy mobilnego mieszkańców. Już rynek pożal się Boże bez pasów jest!
  To jest chory pomysł żeby tam robić jakąś strefę aktywności mieszkańców. Tam jest drugie dno!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *