zachmurzenie małe
-4°
-7°
środa
Biesiada Jurajska w Morsku
16 sierpnia 2019 r. | 09:50
6

Już jutro na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Morsku odbędzie się Biesiada Jurajska. Organizatorzy zapewniają szereg atrakcji, m.in. dmuchańce, symulator dachowania, ścianka wspinaczkowa, poczęstunek czy liczne zabawy i konkursy.

Początek o godz. 16:00.
6 odpowiedzi na “Biesiada Jurajska w Morsku”

 1. nero pisze:

  zapraszamy 😉
  frajerzy sponsorzy zapraszaja na darmowy bimber.
  buhahaha 😉 🙂
  i oczywiście druchowie z OSP Morsko pijackie zaprasza

  28
  2
 2. Radiowóz pisze:

  Czy to Bogdan Szmukier tak rozpił tych ludzi w Morsku? Koło Gospodyń Wiejskich w Hucisku zostali ich członkowie rozpici przez Szmukiera i Barczyka. Moc dofinansowań jest przeznaczanych na libacje alkoholowe. Do tego stopnia wykorzystywali uprzejmość Orlego Gniazda że teraz ten zajazd popadł w kłopoty finansowe i nad nim rękę trzyma komornik. Wójcie nie rozpijaj pan podległych ci sołectw.

  17
  1
  • Skarbnik pisze:

   Ten Barczyk to ma się rozumieć że jest prezem LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA ————PERŁA JURY——– i tak te ————GRANTY——–przepijają te babsztyle z kółka gospodyń

 3. Renia pisze:

  I kolejne ognisko pijaństwa pielęgnowane przez władze to Parkoszowice już nie wspominając Rudnik. W Parkoszowicach to na 11 listopada pod pretekstem patriotycznym woda leje się litrami, która wojt Szmukier rękami swoimi i obecnego przewodniczacego Ibka stawia. Naródem rozpitym rządzi się łatwiej.. Ale i tak tego co się dzieje na Hucisku to nic nie przebije..

  16
  1
 4. zenia pisze:

  Dobrze że te panie z kółka gospodyń wiejskich nie muszą teraz doić krów, one raczej leżałyby pod tymi krowami i zwierzęta byłyby niezaopatrzone,HEJ

  14
  1
 5. BLAZA pisze:

  To wójt milicjant i społeczeństwo rozpija

  11
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *