zachmurzenie duże
15°
13°
piątek
Rada gminy dla przedsiębiorców…
15 maja 2020 r. | 13:04
1

Rada Gminy Włodowice korzystając ze swoich kompetencji w dniu 13 maja 2020 r. podjęła uchwałę nr 141/XV/2020 w sprawie: przedłużenia terminów płatności rat podatku od nieruchomości przedsiębiorcom, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19.

Uchwała ta przedłuża do 30 września 2020 r. terminy płatności rat podatku od nieruchomości płatnych w maju i czerwcu 2020 r.

Z ulgi tej mogą skorzystać przedsiębiorcy będący podatnikami podatku od nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Włodowice, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19. Przedsiębiorca, który chce skorzystać z ulgi powinien złożyć najpóźniej do dnia 30 czerwca 2020 r. oświadczenie będące załącznikiem do powyższej uchwały dostępne na stronie internetowej Urzędu Gminy, bądź w ganku Urzędu Gminy.

Oświadczenie można złożyć:
a)    w formie elektronicznej przez elektroniczną skrzynkę podawczą EPUAP organu podatkowego, podpisane profilem zaufanym lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym,
b)    w formie pisemnej za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Urząd Gminy Włodowice, ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice,
c)    wrzucić je do skrzynki znajdującej się w ganku budynku Urzędu.
W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt: tel. 34 315 30 01 wew. 111,
e-mail : podatki@wlodowice.pl. /UG Włodowice/

ZAŁĄCZNIKI
 • pdf
  oswiadczenie_w_sprawie_przedluzenia_terminow.pdf
 • doc
  oswiadczenie_w_sprawie_przedluzenia_terminow.doc
 • pdf
  uchw_141_2020.pdfJedna odpowiedź do “Rada gminy dla przedsiębiorców…”

 1. Heniek pisze:

  W ty gminie przedsiębiorców w brud i w h…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *