zachmurzenie umiarkowane
-7°
-7°
niedziela
Konsultacje bez konsultacji
25 października 2019 r. | 09:38
3

W gminie Włodowice przeprowadzono konsultacje. Jak zwykle, nikt o konsultacjach nie wiedział, dlatego też nie było żadnych uwag, co do przedmiotu konsultacji. A konsultacje dotyczyły Rocznego Programu Współpracy Gminy Włodowice w 2020 roku z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami.

Konsultacje trwały od 11 października do 21 października. W przewidzianym terminie żadna z organizacji nie zgłosiła opinii do projektu uchwały w sprawie przyjęcia Rocznego Programu Współpracy Gminy Włodowice w 2020 roku z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Brawa dla wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Konsultacje bez konsultacji”

 1. Wieś pisze:

  Tu jest wieś i tu nie ma żadnych organizacji. A tym bardziej pozarządowych. Tu tylko rządzi jedyny człowiek. Najlepszy!

  5
  7
 2. Dzielnicowy pisze:

  To fakt że u nas w gminie wszystko robi się w pwolnej konspiracji. Na uroczystym otwarciu rynku był tylko wójt i paru radnych.
  Co to za społeczność co to za samorząd

  10
  2
 3. Jozinka pisze:

  W konspiracji był projekt to i w konspiracji otwarcie musiało być żeby przypadkiem ktoś krytykować się nie ośmielił. My co pracujemy w urzędzie wiemy jak to jest. Trzeba trzymać buzie na kłódkę bo inaczej to lepiej nie mówić co się dzieje.

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *